- Reklam -

Meyve sebze kasalarını dönüştürme projeleri son yıllarda dekorasyon dünyasında oldukça moda. Dekorasyon siteleri ve kendin yap fikirleri veren bloglara baktığınızda da bu projelerle sıkça karşılaşabilirsiniz. Meyve ve sebze kasalarını; oturma odanız için dekoratif bir sehpa, üzerinde minderler ile balkonda şık bir oturma grubu, çalışma odanızda kitaplık, holde dekoratif bir açık dolap, oturma odasında modern tasarım bir gazetelik, mutfak ve banyo duvarlarında kullanışlı raflar ve yaratıcılığınızı kullanarak evinizin her alanında kullanabileceğiniz daha onlarca farklı ürüne dönüştürebilirsiniz. Bu yazımızda pratik, dekoratif, şık ve kullanışlı 16 meyve kasası değerlendirme fikrini listeledik…

meyve-kasasi-degerlendirme-fikirleri

Antre için dekoratif bir dolaba mı ihtiyacınız var? Bunun için meyve kasalarını ve hasır sepetleri kullanabilirsiniz. Eldivenler, ayakkabı boyaları, çekçek, anahtarlar gibi eve girip çıkarken ihtiyacınız olan ürün ve aksesuarları saklayabileceğiniz dekoratif bir dolap yaratmak için; meyve kasalarını değerlendirebilirsiniz.

meyve-kasasi-degerlendirme-fikirleri-2

Oturma odanız ya da yatak odanız için kullanışlı ve dekoratif bir kitaplığa sahip olabilirsiniz. Dekoratif aksesuarlar, kitaplar ve dekoratif eşyalarınızı konumlandıracağınız bu kitaplık, mekanda doğal ve trend bir görünüm yaratacak. Kasaların tabanını farklı renklere boyayarak daha renkli bir görünüm de yaratabilirsiniz.

meyve-kasasi-degerlendirme-fikirleri-3

Sabahları gazete okuma keyfiniz için oturma odasında kahvenizi yudumlarken dergi ya da gazetenizi alıp okuyabileceğiniz tekerlekli bir sehpa ve gazetelik fikri. Meyve kasası değerlendirme projeleri arasında yer alan bu gazetelik fikri, hem pratik, hem dekoratif hem de ekonomik bir çözüm.

meyve-kasasi-degerlendirme-fikirleri-4

Meyve kasalarını değerlendirerek antrede kendinize dekoratif bir ayakkabılık yapmaya ne dersiniz? Antrede yeterli alanınız yoksa duvara monte edeceğiniz bu kasalar ile yerden tasarruf da edebilirsiniz. Yatak ve dikey olmak üzere birkaç farklı şekilde monte edebileceğiniz meyve kasalarını farklı renklerde boyayarak dekoratif bir görünüm yaratın.

meyve-kasasi-degerlendirme-fikirleri-5

Oturma odanız için dekoratif bir sehpaya mı ihtiyacınız var? Uygun fiyatlı ürünler sizi cezbetmiyor mu? Cebinizden çok para çıkmadan da şık ve dekoratif ürünler yaratabilirsiniz. Oturma odasında saksılar, dekoratif aksesuarlar, dergiler ve çerez meyve gibi atıştırmalıklarınız için tekerlekli bir sehpa yapmaya ne dersiniz? İhtiyacınıza göre 2 ya da 3 meyve kasasına tekerlek monte ederek, üzerinde dilerseniz aynı ölçüde cam kullanarak kendi sehpanızı yapabilirsiniz.

Daha farklı meyve kasası değerlendirme fikirleri için şu önerilerimize de göz atabilirsiniz;

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here