- Reklam -

Modern ve lüks ev dekorasyonunda sıkça karşımıza çıkan Amerikan mutfak modelleri, ev dekorasyonunda yenilik yapmak isteyenler için kullanışlı ve şık bir alternatif. Kendi beğenilerinize ve bütçenize uygun olarak tercih edebileceğiniz onlarca farklı renk, model ve tasarım seçeneği ile dekorasyon mağazalarından satın alabileceğiniz; ya da dilerseniz kullanacağınız alanın ölçülerine özel olarak sipariş verebileceğiniz Amerikan mutfak tasarımı için nasıl bir seçim yapacağınızı bilemiyorsanız, size fikir verecek, 2017 yılında dekorasyonda trend olan detaylardan yola çıkarak en beğendiğimiz tasarımları bu yazımızda derledik…

2017-Amerikan-mutfak-modelleri-

Salon dekorasyonunu tamamlayıcı tarzı ile modern, şık ve lüks bir görünüme sahip olan bu Amerikan mutfak modeli, doğal ahşap tahtası ve lake mutfak dolaplarının yanı sıra, modern ve yüksek mutfak tabureleri ile tam bir bütün oluşturuyor.

2017-amerikan-mutfak-modelleri-2

Doğal görünümü ile açık mutfaklar için tercih edebileceğiniz bu mutfak tezgah ve rafları, hem salon dekorasyonuna uyum sağlıyor hem de mutfakta şık ve otantik bir hava yaratıyor.

2017-Amerikan-mutfak-modelleri-3

Salonda açık bir mutfak tercih edecekseniz, mutfak dolaplarını seçerken; salon dekorasyonuna uyumlu renkler seçmeye özen gösterin. Modern bir salon dekorasyonunuz varsa mutfak dolaplarında; siyah, bordo, mürdüm, koyu gri gibi hem şık görünen hem de göze fazla batmayan renkleri tercih edebilirsiniz. Klasik bir salon dekorasyonunda ise açık mutfak tercih edecekseniz, kahverengi ahşap mutfak dolapları kullanabilirsiniz.

2017-amerikan-mutfak-modelleri-4

Doğal ahşap tezgahlar son yıllarda oldukça moda. Amerikan mutfak tasarımlarında da sıkça kullanılan doğal ahşap tezgahları, yine doğal görünümlü mutfak dolapları ile birlikte kullanmanızı öneriyoruz. Modern, siyah renkli bu mutfak dolapları; yine modern salon dekorasyonu ile birlikte kullanmak için iyi bir seçim.

2017-amerikan-mutfak-modelleri-5

Salon ile mutfak arasında bir duvar yoksa ve açık bir kullanım tercih edecekseniz, hem servisi kolaylaştıran hem de şık bir görünüm yaratan bu bar tarzı yüksek masaları tercih edebilirsiniz. Böylece akşam yemeği için masa hazırlamak için mutfaktan çıkmanıza gerek kalmazken, salonda da dağınıklık olmayacak.

2017-amerikan-mutfak-modelleri-6

Modern bir mutfak ve salon dekorasyonunu bir arada kullanmak isteyenler için, mekanın fazla büyük olmadığı alanlarda mutfağı küçük tutabilir, tek taraflı tezgahın karşısına masa olarak da kullanabileceğiniz tezgah ve ocaktan oluşan orta tezgah konumlandırabilirsiniz.

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here