- Reklam -

Son zamanlarda teknolojinin gelişim göstermesiyle birlikte ev eşyaları da değişti ve hem daha fonksiyonel hem de daha estetik tasarımlara sahip modeller ortaya çıkmaya başladı. Mutfaklarda kullanılan yemek masaları da standartların ötesinde daha konforlu, işlevsel ve harika görünümleri ile dikkatleri üzerine çekti.

Mutfak yemek masaları; şekli, boyutu, taburesi, sandalyesi, köşe takımları gibi birçok özellik göz önünde bulundurularak seçilmelidir. Konuyu daha detaylı irdeleyebilmek adına mobilya sektörünün öncü kuruluşlarından biri olan Enza Home’ un ürünlerine yer verdim. 2018 Enza Home mutfak masası modelleri ve fiyatları aşağıda yer almaktadır.

Novel Mutfak Masası Seti | Enza Home Mutfak Masası Modelleri
Novel Mutfak Masası Seti | Enza Home Mutfak Masası Modelleri

Geometrik Formlarla Oluşturulmuş Daisy Mutfak Seti

Aşağıda gördüğünüz model; özel renk ve desen kaplamalı ahşap malzemesi ve modern tasarımıyla dikkat çekiyor. Trend geometrik formu, tasarımı ile uyumlu dayanıklı metal ayaklar, kolay temizlenebilme ve taşınabilme özelliği ile mutfak dekorasyonunda olmazsa olmazlar arasında yerini alıyor. Enza Home mutfak masası modelleri arasında görmüş olduğunuz çağdaş ve şık mutfak masa takımının (1 adet masa + 4 adet sandalye) fiyatı ise %30 indirimi ile 2.203 TL.

Daisy Mutfak Masası Set | Enza Home Mutfak Masası Modelleri
Daisy Mutfak Masası Set | Enza Home Mutfak Masası Modelleri

Klasik ve Asil Tarzı ile Tracy Enza Home Mutfak Masası Modelleri

Görmüş olduğunuz Tracy Mutfak Seti, ahşap malzemesini koyu renk tercihiyle öne çıkartan zarif ve asil tarzıyla dikkat çekiyor. Klasik- modern tasarım çizgisi, özgün renk ve desende, suntalama üst yüzeyi, özel tasarım dayanıklı ahşap ayaklar, konforlu sandalyeleri, kolay temizlenebilme ve taşınabilme özelliği ile mutfaklarda zarif ve asil mekanlar yaratıyor. Enza Home mutfak masası modelleri arasında görmüş olduğunuz Tracy mutfak masa takımının (1 adet masa + 4 adet sandalye) fiyatı %30 indirimi ile 2.081 TL.

Tracy Mutfak Masası Seti | Enza Home Mutfak Masası Modelleri
Tracy Mutfak Masası Seti | Enza Home Mutfak Masası Modelleri

Enza Home Mutfak Masası Modellerinden Rıva Mutfak Seti

Aşağıda görmüş olduğunuz Enza Home mutfak masası modellerinden Rıva mutfak seti, beyaz lakeden krem renge uzanan renk geçişleriyle yalın ve zarif bir tasarım çizgisi ortaya koyarak, konforu estetik ile bir araya getiriyor. Sade ve şık tasarımı, özel tasarım dayanıklı ahşap ayaklar, kolay temizleme ve taşınabilme özelliği ile Rıva mutfak seti, mutfağında konforu ve estetiği bir arada görmek için tasarlandı.  Enza Home mutfak masası modelleri arasında görmüş olduğunuz Rıva mutfak setinin (1 adet masa + 4 adet sandalye) fiyatı %30 indirimi ile 2.159 TL’dir.

Rıva Mutfak Masası Seti | Enza Home Mutfak Masası Modelleri
Rıva Mutfak Masası Seti | Enza Home Mutfak Masası Modelleri

Diğer ürün modelleri ve fiyatları görmek için;

https://www.enzahome.com.tr/Mutfak-Masasi-Ve-Sandalyeleri  ‘ ni ziyaret edebilirsiniz.

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here