- Reklam -

Ev dizaynı gün geçtikçe önem kazanmaya başladı ve insanlar artık evini dekore ederken bilirkişilerden tavsiyeler alır hale geldi. Çünkü aslında evimizin nasıl göründüğü biraz da kişiliğimizi ve zevkimizi ortaya çıkaran unsurlar haline geldi. Her yıl değişkenlik gösteren trendlerde bu yıl da dalgalanmalar ve yenilenmeler baş gösterdi. Halı ve kilimlerden perde kumaşlarına, oturma grubu modellerinden orta sehpa modellerine kadar 2018’ e özel trend mobilyalar farklı tasarımlarla yerini aldı. Odanızdaki eşyaları yenilemeden, koltuklarınızı değiştirmeden önce 2018’in en trend oturma grubu modellerine göz atmak istemez misiniz?

İstikbal Vigo Koltuk Takımı | 2018'in En Trend Oturma Grubu Modelleri
İstikbal Vigo Koltuk Takımı | 2018’in En Trend Oturma Grubu Modelleri

Enza Home’ dan 2018 Özel Luce Koltuk Takımı

Enza Home’ un 2018’ in en trend oturma grubu modelleri arasında en çok sevdiğim koltuk modeli Luce Koltuk Takımı. Sıcak toprak tonları ve maviyi bir arada kullanarak kahverenginin monotonluğundan sıyrılmanızı sağlayan Luca Koltuk Takımı, ahşap konik ayak tasarımı ve ince kollu modern yapısıyla konforlu bir oturma alanı sağlıyor. Net ve yalın geometrik desenleri ile sadeliği ve şıklığı bir arada sunuyor.

Enza Home Luce Koltuk Takımı
Enza Home Luce Koltuk Takımı

Fiyat ve 2018’in en trend oturma grubu modellerini görmek için;

https://www.enzahome.com.tr/Koltuk-Takimlari/Luce-Koltuk-Takimi

Evine Renk Katmak İsteyenler İçin İstikbal’den Dante Deluxe Takım

2018 ‘in en trend oturma grubu modellerinden iddialı ve canlı renklere sahip İstikbal serisinden Dante Deluxe Koltuk Takımı evine renk katmak isteyenler için tasarlandı. Ürünün alt kasasında yer alan hareketli tasarımı, sırt minder uygulaması son derece şık bir tasarıma sahip. Çiçek motifli koltuğu ve koltuklara uyumlu berjeri ile zarif ve renkli bir konsept bütünlüğü sağlanmış.

İstikbal Dante Deluxe Oturma Grubu Modeli
İstikbal Dante Deluxe Oturma Grubu Modeli

Fiyat ve 2018’in en trend oturma grubu modellerini görmek için;

http://www.istikbal.com.tr/oturma-gruplari/koltuk-takimlari/dante-deluxe-takim

Bellona’ dan Liona Koltuk Takımı

Modern çizgileri ön plana çıkaran iki renkli konseptiyle dikkatleri üzerine çeken 2018’in en trend oturma grubu modellerinden Liona Koltuk Takımı sadeliği, şıklığı ve konforu bir arada bulmak isteyenler için tasarlandı. Modelin, kol üzerinde üründe kullanılan kumaşa uyumlu renkte deri uygulaması yapılmış olup, farklı ve modern bir hava oluşturulmuştur. Ayrıca kol yanı, font ve sırt minderlerinde yapılan makrome dikiş uygulaması görsel bir bütünlük ve estetik bir görünüm oluşturmuştur ve üçlü koltuk ünitesinde ana desen ve ana desene uyumlu renkte kombin kumaştan kol kırlentleri birlikte kullanılmıştır.

Bellona Liona Koltuk Takımı Modeli
Bellona Liona Koltuk Takımı Modeli

Fiyat ve 2018’in en trend oturma grubu modelleri görmek için;

http://www.bellona.com.tr/oturma-gruplari/koltuk-takimlari/liona-koltuk-takimi

 

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here