Aynalı Mutfak Adası

- Reklam -

aynalı mutfak adası

Aynalı bir mutfak adası, en standart mutfaklarda bile göz alıcı görünecek. Yansıtıcı yüzeyi, mutfağınızın daha büyük ve daha parlak gibi görünmesini sağlar. Ve aynı zamanda mutfağınızın ortasında yer alan bir mutfak adasını gizlemenin akıllıca bir yoludur.

Daha küçük aynalı paneller ölü alanı gizleyebilir veya çekmece cephelerini kapatabilirsiniz. Aynalar şık mutfak adası dekorasyon fikirleri yaratır.

Oval Mutfak Adası

oval mutfak adası

Küçük bir mutfak adasına ihtiyacınız varsa, dairesel veya oval mutfak adaları bir başka harika seçenektir. Köşeler olmadığından  daha az yer kaplarlar.

Dairesel adalar,  size ekstra kullanım alanı ve depolama sağlamak için en iyisidir. Oval mutfak adaları, kendilerini bir kahvaltı büfesi alanına muhteşem bir şekilde kullanabilmektedir. Bu nedenle sosyal açıdan çekici şekillerini bar tabureleriyle kullandığınızdan emin olun.

Yemek Masası Olarak Kullanabileceğiniz Bir Ada

kahvaltı kuytu mutfak adası

Bir kahvaltı ve yemek yemek gibi aktiviteler için harika bir tercih edilebilen yoldur ve mutfakta daha rahat yemekler için mükemmeldir. Küçük bir mutfak adası, bir çok insanın oturabileceği kahvaltı büfesi olarak kullanılabilir.

 

Bir Şarap Barı Olan Mutfak Adası

şarap rafı mutfak adası

Büyük şarap hayranı mısınız? Öyleyse, mutfak alanı için ev tipi bar olarak kullanmak istemez misiniz? Şişelere ihtiyaç duyduklarında kolayca erişmeleri için bol miktarda depolama alanı oluşturarak güzel bir görünüm görünüm kazanabilirsiniz.

Şarap bardakları için raf alanı ekleyin ve bir şarap buzdolabını entegre edin, böylece şaraplarınızı soğuk tutabilirsiniz. Kahvaltı barı için bir çıkıntı ekleyin, böylece siz ve arkadaşlarınız rahatlık ile etikileşimli bir biçimde kullanabilir. Ve yemek, kahvaltı gibi birçok aktivitenizi yapabilirsiniz.

Yemek Yapılabilen Mutfak Adası

ocak mutfak adası

Tencerenizi mutfak adasına taşıyarak mutfağınızda yüzey alanı yaratın. Orijinal yüzey alanını boşaltır ve daha merkezi bir şekilde pişirmenizi sağlar.

Küçük alanlar için mutfak adası fikirlerine ihtiyacınız varsa, hazırlarken ve yemek pişirirken mutfak ekipmanınıza kolay erişim sağlayacağından, tencere, tava ve mutfak eşyalarını adanın üzerine asabilirsiniz.

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here