- Reklam -

Kolay bir ev dekorasyonu veya basit bir oda yenilemesi arıyorsanız, 2019 için en iyi mobilya trendlerine bakıyoruz ve inceliyoruz, böylece tarzınızda ki herhangi bir alanı kolaylık ile güncelleyebilirsiniz. Dekorasyoncular ve mimarlardan toplanan bu mobilya trendlerini sizlerin beğenisine ve gelecek ev yenileme çalışmalarına dahil ederek tam bir trend belirleyici gibi hissedeceksiniz . 2019’un bu mobilya trendlerini not edin, böylece evinizi 2019 yılı için geçerli olan modaya uygun bir tarzda dekorasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Artı olarak, eski trendlerin üzerinden geçeceğiz, artık demodeliği bırakmanın zamanı gelmedi mi? O zaman başlayalım…

MÜCEVHER TONLARI

mobilya trendleri 2019 renkler

Yemyeşil mücevher tonları zarafet ve zenginlik uyandırıyor; Eğer odanıza muhteşem bir his vermek istiyorsanız, mücevher tonları tercih etmek  her zaman iyi bir yoldur. Mobilya trendleri arttıkça, klasik mücevher tonları, yukarı veya aşağıya doğru şekillendikçe ortaya çıkan sonuç oldukça hoş olacaktır. Mobilya trendini kendiniz yapmak için, mücevher tonları hemen hemen her tasarım stili ile iyi bir şekilde eşleştiğinden ve modernlik ile karıştırıldığında, şık bir şekilde döşenmiş, rahat bir görünüm oluşturmanıza yardımcı olabilir.

KADİFE DÖŞEME

en iyi mobilya trendleri 2019

Kadife’nin ipeksi ve görkemli hissi sayesinde büyük bir dönüş yaptığını ve iyi bir nedenlerden  dolayı inkar edilemez. Trendi arttırmak için, 2019 için mükemmel  olan oturma düzenini oluşturmak üzere mücevher tonlarını ve kadife kumaşlarını birleştirebilirsiniz.

Buradaki kilit nokta, görünüşü taze tutmak ve çok eskimiş veya esinlenmek için modern stillere sahip mobilyalar aramak.

MAT TONLAR

mat mobilya trendleri 2019

Mat mobilyalar düşündüğünüzde, hemen beyaz veya siyah düşünebilirsiniz – ancak en son 2019 trendleri beklenmedik bir değişiklik his uyandırıyor olmayacaktır. Mürekkepli mavi, orman yeşili ve koyu gri, ferah hissettiren hisleri sayesinde, mat mobilyalarda canlandırıcı bir etki yaratacaktır. Standart beyaz ve siyah aralıklar açın ve koyu, ama aynı zamanda yumuşak da olan bir renk ile de ekleyebilirsiniz.

Dokunması güzel, mat yüzeylerin bakımı ve temizliği daha zor olabilir, bu nedenle uzun bir kullanım ömrü sağlamak için mat yüzeyleri çok kullanılan ve buharlı alanlarından uzak tuttuğunuzdan emin olun.

2019 yılı için size verebileceğimiz bilgiler şimdilik bu kadar eğer 2019 yılı dekorasyon fikirleri ile ilgili yazımızı okumadıysanız BURADAN ulaşabilirsiniz.

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here