- Reklam -

Koltuklar, halılar, perdeler, televizyon üniteleri, aksesuarlar; evinizde akşamları vakit geçirmeyi sevdiğiniz oturma odanız için 21 farklı modern oturma odası dekorasyonu örneği bu yazımızda…

modern-oturma-odasi-dekorasyonu

Modern bir oturma odasında minimal detaylar, sade bir şıklık göze çarpıyor. Koltuklardan zemine kadar her detayın modern seçimlerle dizayn edildiği bu oturma odası, akşamları dinlenmek ve rahatlamak için ideal bir ortam sunuyor.

modern-oturma-odasi-dekorasyonu-2

Küçük bir oturma odanız varsa, o halde onu mümkün olduğunda az eşya ile kullanışlı bir şekilde dekore etmelisiniz. Oturma odasında büyük bir konsol yerine televizyonu duvara monte edebilir, camlarda modern perdeler tercih edebilir, koltuk seçiminde açık renkleri ve fazla büyük olmayan modelleri tercih edebilirsiniz.

modern-oturma-odasi-dekorasyonu-3

Modern bir oturma odası dekorasyonu yaratmak istiyorsanız, bu örnekten ilham alabilirsiniz. Toprak tonlarının hakim olduğu bu oturma odasında, boydan boya camlar ve şömine detayı ön plana çıkıyor. Doğanın renklerinin kullanıldığı bir oturma odası dekorasyonu, hem modern hem de doğal görünümü ile sizin de hoşunuza gidecek.

modern-oturma-odasi-dekorasyonu-4

Modern ve küçük oturma odalarına baktığımızda, genellikle açık ve gözü yormayan soft renklerin tercih edildiğini görüyoruz. Krem tonlarının ve perdelerde uçuk mavi tonlarının kullanıldığı bu oturma odasında, renkli seçimler aksesuarlarda yer buluyor.

modern-oturma-odasi-dekorasyonu-5

Köşe koltuklar, salona göre daha küçük alanlar olan oturma odaları için iyi bir seçim. IKEA mobilya ve dekorasyon mağazasında bu tarz yerden tasarruf sağlayan, modern ve ekonomik tasarımları bulabilirsiniz.

modern-oturma-odasi-dekorasyonu-6

Oturma odası demek; rahat bir ortam, minimal eşya ve konforlu bir oda demek. Bu tarz bir oturma odası dekorasyonu, mekanda modern bir tarz yaratmak için ideal.

Modern oturma odası dekorasyonu için şu modeller de hoşunuza gidebilir;

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here