- Reklam -

Uluslararası kalitede hizmet veren dünyaca ünlü yapı malzemeleri ve teknoloji zirvesi olan 41. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul 8- 12 Mayıs tarihlerinde katılımcılara ve ziyaretçilere kapısını açıyor. Yalıtım, yapı kimyasalları ve boyadan, iç yapı ve dekorasyon duvar ve döşeme kaplamalarına, elektrik ve aydınlatma ürünlerinden kapı ve aksesuarlarına varana kadar yapı anlamında aklınıza gelebilecek her türlü ürün grubunu 41.Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul ‘da bulabilirsiniz. 41. Yapı Fuarı kapsamında yapılacak olan tasarım yaklaşımları ve son dönem projeleriyle dikkat çeken ulusal ve uluslararası isimlerin yer aldığı mimar konferansları, teknik ve trend seminerler, yenilikçi ürünler sunan malzeme üreticilerinin katılımıyla gerçekleştirilen canlı sunumlar için yerinizi ayırtmayı unutmayın.

41. Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul
41. Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul

41. Yapı Fuarı Ziyaretçilerini Bekliyor

Yapı Fuarında yapı sektöründeki en son teknolojileri, gelişmeleri ve yenilikleri görebilir, yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili doğrudan ve en sağlıklı bilgileri yerinde öğrenebilirsiniz. Fuar kapsamında gerçekleştirilecek olan etkinlikler ve paneller ile son gelişmeleri ve sektörle alakalı yenilikleri 41. Yapı Fuarına katılarak tanıyabilirsiniz. 41. Yapı Fuarı, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece – İstanbul’ da siz değerli ziyaretçilerini bekliyor.

41. Yapı Fuarı  - Turkeybuild İstanbul 2018
41. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul 2018

 

Yapı Fuarına Kimler Katılacak?

1000 ‘ in üzerinde firma ve markanın katılım göstereceği 41. Yapı Fuarında ulusal ve uluslararası alanda hizmet veren birbirinden değerli firmalar bulunmaktadır. Aşağıdaki görselde katılımcı firmalardan bir kısmını göreceksiniz. Katılımcı firmaların tamamına ulaşmak için https://yapifuariistanbul.com/tr-TR/exhibitor/Exhibitor-List.aspx linke tıklamanız yeterli olacaktır.

41. Yapı Fuarı Katılımcı Listesi
41. Yapı Fuarı Katılımcı Listesi

 

Fuar Bilgileri

Fuar Adı: Yapı Fuarı Turkey Build İstanbul 2018

Tarih: 8-12 Mayıs 2018

Ziyaret Saatleri: 8-11 Mayıs Tarihlerinde 10.00-18.00

12 Mayıs Tarihinde 10.00-17.00

Yer: Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece – İstanbul

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here