- Reklam -

Salon dekorasyonu yaparken, mobilyalar kadar önemli olan bir diğer detay da aksesuarlardır. Kullanıldığı mekanın dekorasyonunun tamamlanmasında önemli rol oynayan salon aksesuarları arasında modern ve kaliteli 9 ürünü bu yazımızda sizler için listeledik…

1) Elektrikli Şömine 

modern-salon-aksesuarlari

Modern salon dekorasyon örneklerine baktığımızda elektrikli şömineler ile sıkça karşılaşıyoruz. Mekana daha şık, daha modern ve daha lüks bir görünüm kazandıran elektrikli şömine, sadece ısınmak için değil, şık ve kaliteli bir dekorasyon için de tercih edebileceğiniz aksesuarların başında geliyor.

2) Aynalı Sehpa 

modern-salon-aksesuarlari-2

Son dönemde sıkça kullanılan ve oldukça moda olan aynalı sehpa modelleri, şık ve modern salon dekorasyonunda sıkça karşılaştığımız aksesuarlardan. Üzerinde lüks ve modern aksesuarlar kullanarak, salonda şık bir tarz yaratabilirsiniz.

3) Yapay Çiçekler

modern-salon-aksesuarlari-3

Modern salon aksesuarları arasında yerini alan yapay çiçekler, mekana doğal ve modern bir görünüm kazandırıyor. Büyük ve gösterişli saksıların içinde kullanacağınız yapay çiçekler ile şık bir salon dekorasyonu yaratabilirsiniz.

4) Dekoratif Avize 

modern-salon-aksesuarlari-4

Dekoratif avizeler son dönemde oldukça moda. Modern tasarımları ile salon dekorasyonuna şık ve trend bir görünüm kazandıran bu tarz avizeleri dekorasyon ve aksesuar mağazalarında bulabilirsiniz.

5) Parça Tablolar

modern-salon-aksesuarlari-5

Birkaç parçaya bölünen dekoratif tablolar, modern salon dekorasyonunda sıkça karşımıza çıkan aksesuarlardan. Sevdiğiniz bir manzara ya da orijinal bir fotoğraf tercihi ile parça tablolarla salon duvarlarınızda dekoratif ve modern bir görünüm yaratın.

6) Şık Abajurlar 

modern-salon-aksesuarlari-6

Salon ve yatak odası dekorasyonunda en çok kullanılan aksesuarlardan biri de abajurlar oluyor. Konsolun ya da sehpanın üzerinde kullanabileceğiniz modern abajur tasarımları ile salonda şık ve lüks bir dekorasyon yaratın.

7) Ayna

modern-salon-aksesuarlari-7

Klasik, modern ya da vintage… Evinizin tarzı ne olursa olsun, dekorasyonda dekoratif aynalar kullanmayı ihmal etmeyin. Salona daha ferah ve şık bir görünüm kazandıran dekoratif aynalar, modern salon dekorasyonu için de iyi bir aksesuar seçim.

8) Dekoratif Minderler

modern-salon-aksesuarlari-8

Desenli ve dekoratif minderler, salon dekorasyonunda sıkça kullanılan detaylardan. Modern bir salon dekorasyonu için siz de salonunuzun tarzına uygun dekoratif yastıklardan kullanabilirsiniz.

9) Tüylü Halılar

modern-salon-aksesuarlari-9

Modern salon dekorasyonu örneklerine baktığımızda, bu tarz tüylü halılar ile sıkça karşılaşıyoruz. Hem modern hem de şık bir tarzı olan bu halılar ile salonda şık ve lüks bir görünüm yaratın.

- Reklam -

1 Yorum

  1. Merhaba benim duvar rengi fikrine ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim salonumun yerler açık renk kapılar açık renk kanepelerim krem çiçekli kırlentleri var sizce duvar boyasını ne renk tercih etmeliyim halılarımda gri krem tonlarında kırlentlerim mavi yeşil pembe çiçekli şuanda kullandığım boya çiğ damlası yani mavi tek duvarımda kırlentler gibi çiçekli duvar kağıdı

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here