- Reklam -

Yaşamın her alanında artık doğaya ve doğal olana yöneliniyor. Ev dekorasyonunda son dönemde doğal malzemelerin ve doğaya uygun tasarımların çok daha fazla yer almaya başladığını görüyoruz. Salon ve yatak odasının yanı sıra, günün yorgunluğunu atmak için duş aldığınız banyo dekorasyonunda yenilik yapmak için ahşap banyo dekorasyon ürünlerini tercih edebilirsiniz. Şık tasarımı, doğal görünümü ve kalitesi ile banyo dekorasyonuna yenilik katan ahşap ürünler ile dekore edilmiş banyo örneklerini bu yazımızda listeledik…

ahsap-banyo-dekorasyon-ornekleri

Klasik tarzda bir küvet yerine lüks banyo dekorasyonu için bu ahşap küveti tercih ederek banyonuzda farklı ve özel bir tarz yaratabilirsiniz. Ahşap, günümüzde artık hem doğallığı hem de lüksü temsil ediyor. Lüks mobilya mağazaları ve mimarların tercihi olan ahşap banyo dekorasyon ürünleri ile banyonuza yenilik ve şıklık katın.

ahsap-banyo-dekorasyon-ornekleri-2

Duş alırken kendinizi çok daha iyi hissedeceğiniz bir banyo ortamı yaratmak ister misiniz? Özel tasarım banyo dekorasyonuna iyi bir örnek olan bu ahşap duş ve banyo dekorasyonu, hem doğal hem de şık görünümü ile dikkat çekiyor.

ahsap-banyo-dekorasyon-ornekleri-3

Ahşap tezgah üstü bu lavabo ve ahşap banyo duvarları ile dekore edilen bu banyo, banyo dekorasyonunda değişiklik yapmak ve daha doğal bir ortam yaratmak isteyenlere ilham verecek. Hem şık hem de özel bir banyo dekorasyonuna sahip olmak istiyorsanız, bu dekor örneği sizin için iyi bir seçim olabilir.

ahsap-banyo-dekorasyon-ornekleri-4

Eski bir kütükten yapılmış bu oldukça özel tasarım küvet, lüks banyo dekorasyonu için tercih edebileceğiniz ahşap banyo dekorasyon ürünleri arasında. Kulağa ilginç gelse de, oldukça şık ve lüks bir görünüm yarattığını söyleyebiliriz.

ahsap-banyo-dekorasyon-ornekleri-5

Doğal ahşaptan yapılan bu banyo dolabı, küçük banyolar ve modern banyo dekorasyonları için ideal. Marangoz işleri elinizden geliyorsa kendi başınıza da yapabileceğiniz bu dekoratif banyo dolabının üzerinde kullanacağınız doğal taş lavabo ile şık ve modern etkiyi tamamlayın.

ahsap-banyo-dekorasyon-ornekleri-6

Ahşap banyo dolapları, kullanıldıkları mekana lüks ve şık bir görünüm kazandırıyor. Özel tasarımı ile ahşap banyo dekorasyonu için kullanabileceğiniz bu banyo dolabı, lüks banyo dekorasyonları için ideal bir seçim olacak.

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here