- Reklam -

Ahşap paletler, istediğiniz her an bir yerlerden temin edilebilecek kadar kolay bir malzemedir. Siz yeter ki ne yapmak istediğinize karar verin. Belki ahşabın dokusu veya renginden biraz farklılık olsa da aklınızdakini uygulayabilecek, ahşap palet parçaları ya da tamamı ile duvar dekorasyonunuzu kendiniz yapabileceksiniz ve tabi geri dönüşüme de katkı sağlamış olacaksınız. İşin bir diğer güzel yanı da çok ucuza ahşap palet parçalarıyla evinizin boş duvarlarını dekor edebilirsiniz. Bugün sizlerle ahşap palet ile yapılabilecek mobilya fikirlerini paylaşacağız.

İç mekanlarda Ahşap Paletler

Ahşap paletleri dışarıdan hazır alarak evinizde kullanabileceğiniz gibi evinizde kullanılmış ahşap paletlerinizi zevkinize uygun şekilde ister eskiterek, ister boyayarak, ister ham hali ile kullanabilirsiniz. Evinizin her bir köşesini ahşap paletlerle doldurabilir yada kendinize ait küçük bir köşe yaratabilirsiniz. Evinizin her hangi bir odasında sanki bir mobilyacından çıkmış gibi ahşap paletlerle takım kurabilirsiniz. Tamamı ile zevkinize ve imkanlarınıza kalmış.

Dış Mekanlarda Ahşap Palet

Evinizin iç mekanlarını paletler ile donatabildiğiniz gibi dış mekanlarınızı da pek tabi ki dekore edebilir, düzenleyebilirsiniz. Paletler ile tıp ki iç mekanlarda yaptığınız gibi oturma grupları ya da köşe takımları yapabilirsiniz. Ya da paletler ile masa takımı yapmanız da mümkün olacaktır. Palet, malzeme olarak kolay monte edilebilir ve istenilen ebatlarda parçalar bir araya getirilerek farklı ebatlarda tasarlanabilir. Çift kişilik ya da daha fazla kişinin kullanımı için tasarlanan koltuk ve kanepe modelleri, açık alanlarda da kullanışlı ve elverişlidir. Yapımı oldukça basit olan bu fikir ile çok şık dekorasyonlar elde edebileceksiniz. İhtiyacınız olan bir kaç parça ahşap palet ve üzerine koyacağınız bir kaç minderden ibarettir. Ardından bahçenize, balkonunuza, terasınıza yerleştirip keyfini sürebilirsiniz. Hem de bunu çok ucuza halledebilirsiniz.

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here