- Reklam -

Herkesin unutamadığı, devamlı hatırlamak isteyeceği ya da devamlı o anı yaşamak istediği anıları elbette vardır. Bunu hayata geçirmenin en güzel yolu çerçeveler tabi ki. Aileniz, en sevdiğiniz kişi, en mutlu olduğunuz an, en beğendiğiniz şehir gibi fotoğrafları, çerçeve ile her daim göz önünde bulundurmak ister insan. Her boyutta ve her tarzda çerçeveler ile hem anılarınızı yaşatırken hem de dekorasyonunuza küçük dokunuş olarak güzellik katabilirsiniz.

Çerçeveler ile anılarınızı canlandırın.

Ayaklı Çerçeveler

Masaların, konsolların, sehpa ya da komidinlerin üzerinde anılarınızı sergilemek için ayaklı çerçeveleri kullanabilirsiniz. İster tek bir çerçeve kullanabilir, isterseniz bir çok çerçeveyi bir arada sergileyebilirsiniz. Farklı boyutlu veya farklı renk çerçeveleri bir arada kombinlemek değişik bir hava yaratacaktır.

Farklı renk ve boyuttaki çerçeveleri birlikte kombinleyin.

Tek Çerçeve Çok Anı

Farklı farklı anılarınızın olduğu o kadar çok fotoğraf var ve siz hepsini sergilemek istiyorsunuz ama o kadar çok çerçeveyi, “nereye sığdıracağım” diye düşünüyorsunuz. Üzülmeyin, tek çerçeve önerimiz ile istediğiniz kadar fotoğrafı bir arada sergileyebilirsiniz. Mağazalardan alacağınız ya da istediğiniz boyutta yaptıracağınız büyük bir çerçevenin içine fotoğraflarınızı yan yana ya da asimetrik şekilde dizip tek çerçevede yüzlerce anıyı yaşatabilirsiniz.

tek çerçeve ile birçok fotoğrafı sergileyebilirsiniz.

Anı Merdiveni

Değişik bir tasarım ile eski anılarınızı canlandırabilirsiniz. Eski tahta ya da demir basamaklı merdiveni istediğiniz desensiz ve boş bir duvara sabitleyin. Basamak aralarına çerçevelerinizi asabilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken nokta , merdivenin eskiliğine uyan nostaljik ya da vintage çerçeveler seçerseniz, doğru bir dekor yakalamış olacaksınız.

Anı merdiveni evinizde farklı bir hava yaratacak.

Kendi Çerçevenizi Yapın

Çerçeve, çok geniş yelpazeli bir ürün grubudur . Renk renk, model model, desen desen çerçeve bulmak mümkün fakat hayallerinizdeki çerçeveyi bir türlü bulamadınız, o zaman o çerçeveyi kendiniz yapın. Boş bir duvara, kendi tasarımınız olan çerçeveyi önce kurşun kalemle çizin ki hatalarınızı kolayca düzeltebilirsiniz. Sonra istediğiniz renk boya ile üzerinden geçin. Kuruduktan sonra fotoğraflarınızı çizdiğiniz çerçevenin içine yapıştırın.

Kendi çerçevenizi kendiniz yapın.

Aile Ağacı

Aile fotoğraflarına düşkün, her daim onları yanınızda hissetmek isteyenler için mükemmel tasarım, aile ağacı dekoru. Evinizin en doğru duvarına yapacağınız aile ağacı ile hem şık bir dekor elde ederken hem de ailenizi her daim yanınızda hissedeceksiniz. Koltuğunuz arkasındaki boş duvara, konsolun arkasındaki duvara ya da merdiven boşluğunun olduğu duvara ailenizin büyüklüğü kadar genişlikte bir ağaç çizdirin ya da ağaç görseli olan yapışkanlı resimlerden alıp yapıştırın. Dallarına ailenizdeki bireylerin resimlerinin olduğu çerçeveleri asın. Aile ağacınız hazır .

Aile ağacı tasarımı ile evinizde değişik bir hava yaratın.
- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here