- Reklam -

Araba lastiği değerlendirme projeleri son dönemde oldukça moda. Ev dekorasyonunuz için dekoratif bir minder, bahçede kullanışlı bir salıncak ya da balkonda dekoratif bir saksıya dönüşebilecek araba lastiklerinden neler yapabileceğinizi bu yazımızda bulabilirsiniz…

araba-lastiginden-neler-yapilir

Evinizin her odası için kullanabileceğiniz dekoratif, hasır ve sehpaya ne dersiniz? Ortasına yerleştireceğiniz aynı ölçüdeki tahta ve etrafını saracak hasır ip, üzerine de yapacağınız vernikleme işlemi ile dekoratif bir orta sehpa ya da köşe sehpa yapabilirsiniz.

araba-lastiginden-neler-yapilir-2

Araba lastiğini değerlendirmek isteyenler için dekoratif bir fikir. Bahçeli bir eviniz varsa, yaz aylarında bahçeniz için salıncak almak yerine, kullanmadığınız araba lastiklerini şık birer salıncağa dönüştürebilirsiniz. Üzerine boyalar ile benekler yapabilirsiniz.

araba-lastiginden-neler-yapilir-3

Çocuklarınız için bahçenize dekoratif bir çocuk parkı yaratabilirsiniz. Araba lastiğini değerlendirmek için siz de tahterevalli yapabilirsiniz.

araba-lastiginden-neler-yapilir-4

Balkonunuz için dekoratif oturma alanları yaratmak isterseniz, araba lastiklerini kullanabilirsiniz. Lastiğin ortasındaki boşluğa yerleştireceğiniz tüylü minderler ile şık ve dekoratif bir görünüm sağlayabilirsiniz.

araba-lastiginden-neler-yapilir-5

Bahçe, teras ya da balkonunuz varsa araba lastiğini değerlendirerek dekoratif bir saksı yaratabilirsiniz. Ayaklarına ahşap ayaklar kullanarak içerisinde de renkli çiçekler kullanarak büyük ve kullanışlı bir saksıya sahip olabilirsiniz. Üstelik hiç para harcamadan…

araba-lastiginden-neler-yapilir-6

Mutfakta ya da evin diğer odasının duvarlarında kullanabileceğiniz dekoratif raflara ihtiyacınız varsa, artık kullanmadığınız eski araba lastiklerinden duvar rafları yapabilirsiniz. Eski araba lastiğini dilediğiniz renge boyayarak, içerisine de tam ölçüde tahta parçası konumlandırarak raflar oluşturabilirsiniz.

araba-lastiginden-neler-yapilir-7

Araba lastiğini değerlendirme fikirleri arasında banyo dekoratif aksesuarları da yer alıyor.  Dilerseniz araba lastiğinden lavabo, dilerseniz de banyo için dekoratif bir aksesuar yaratabilirsiniz. Ne yapacağınız tamamen sizin yaratıcılığınıza kalmış.

araba-lastiginden-neler-yapilir-8

Balkon ya da bahçe dekorasyonunuz için oturma grubunun önünde kullanabileceğiniz dekoratif bir sehpaya ihtiyacınız varsa, dekorasyon mağazalarına fahiş fiyatlar ödemek yerine eski araba lastiklerini değerlendirebilirsiniz. Araba lastiğini dilediğiniz renge boyadıktan sonra, birkaç adet lastiği üst üste koyup, üzerine de cam bir tabla yerleştirerek bahçe masasına dönüştürebilirsiniz.

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here