- Reklam -

Aynaların banyonun bir gerekliliği olduğu bir gerçek fakat bu onlarında şık ve zarif olamayacakları anlamına gelmiyor. Ayna fonksiyonunu yerine getirecek sıradan bir şey kullanmak yerine, kişiliğinizi yansıtabilecek ve alanın dekoruna uygun olacak bir ayna seçimi yapmalısınız. Temanız ne olursa olsun yeni banyonuz ya da yenilediğiniz banyonuz için uygun olanı bulabilirsiniz. Biz de bu konuda size yardımcı olabilmek adına birçok kişiliğinizi yansıtabileceğiniz çerçeveli aynaların derlemesini yaptık. Bu aynaları harika yapan şey ise kullanışlılığı yok etmeden odanın harika bir görsel şölene dönüşmesini sağlamaları.

ayna-tasarimlari-ve-fikirleri

Modern ve şık, bu ayna aynı zamanda harika bir geometrik temaya da sahip. Geniş bir lavabonun üzerinde harika durabilecek bu ayna, siyah-beyaz bir ayna için harika olacaktır. Misafir banyosu da olsa, kendi banyonuz da olsa sofistike ve zamanı olmayan stiliyle sizin için harika bir görünüş sergileyecektir. Ayrıca bu ayna duvarınız için bir sanat eseri olarak da görev görebilir!

ayna-tasarimlari-ve-fikirleri-1

Viktoria dönemine ait esintiler taşıyan bu ayna seçimi, hiç şüphesiz banyonun geri kalanıyla bütünlenmiş. Siyah-beyaz renk kombinasyonuyla banyo, eski stil tasarımların ve çağdaş görüntülerin birleşiminin harika bir örneği ve aynanın tasarımıyla bu temanın banyonun tamamını sarması sağlanmış. Oldukça narin ve aynı zamanda güçlü bir görünüş sağlıyor.

ayna-tasarimlari-ve-fikirleri-2

Bu küt kesim ve mavi renkli aynanın eklenmesiyle banyo yeniden canlandırılmış. Ayna eklenmeseydi de alanın oldukça temiz ve biraz yenilikçi bir duruşu olurdu ama bu renk patlamasının eklenmesiyle daha ilginç ve daha kişisel bir tema oluşturulmuş. Tabi ki bu banyoya başka renkteki ayna seçimi ile de hava katılabilirdi örneğin vişne kırmızısı ya da belki parlak bir mavi ya da mango turuncusu gibi.

ayna-tasarimlari-ve-fikirleri-3

Eğer geniş bir banyonuz varsa birden fazla ayna kullanarak duvarı donatmayı düşünmelisiniz. Tabi ki bu tarz geniş bir lavaboya sahipseniz tek bir büyük ayna da tercih edebilirsiniz fakat biz bunun yerine 3 farklı alan yaratmayı tercih ettik, çiftler için harika bir tasarım! Aynı zamanda oldukça temiz ve çok abartı olmayan çağdaş bir görünüme sahip olan bu banyo, minimalistler için de harika bir tercih!

ayna-tasarimlari-ve-fikirleri-4

Daha geleceğe ait bir his için, ışıklandırma seçeneği olan bir çerçeveli ayna seçimi yapabilirsiniz. Bu tarz bir ayna banyonuza hem pırıltı hem de sıcaklık kattığı gibi, aynı zamanda daha şık bir görünüm yakalamanıza da yardımcı olacaktır. Böyle düzgün ve ilginç tasarımı olan bir görüntünün misafir banyosu için mükemmel olacağını düşünüyoruz. Ayrıca bu harika aynanın yalnızca kullanışlı ve şık olmaması, aynı zamanda bir ışık kaynağı olarak görev görmesi de harika tabi ki, bütün bu artılarıyla banyonuzda harika bir odak noktası olabilir.

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here