- Reklam -

Kendin yap projeleri ile banyonuzda dekoratif eşyalar yapabilir, uygun fiyatlara şık ve kullanışlı bir banyo dekorasyonuna sahip olabilirsiniz. Son yıllarda hem yurtiçi hem de yurt dışında oldukça popüler olan kendin yap fikirleri, banyo dekorasyonunda da yüzlerce farklı seçenek sunuyor. Hiç aklınıza gelmeyecek malzemelerle banyonuz için çok farklı dekoratif aksesuarlar yapabilirsiniz; üstelik oldukça ekonomik fiyatlara. Banyo dekorasyonu kendin yap fikirleri arasında en beğendiğimiz projelerden bazılarını bu yazımızda sizler için listeledik…

Eski Tencereden Sepet 

banyo-dekorasyonu-kendin-yap-fikirleri

Eski tencerenizi atmak yerine değerlendirmeye ne dersiniz? Kendin yap projeleri arasında yer alan eski tencereden sepet projesi ile çok az bir bütçe ile kendinize hasır bir banyo sepeti yapabilirsiniz. İster sabunlar, isterseniz de el havluları için bir banyo sepetine ihtiyacınız varsa; tencerenizi çevirmek için hasır bir ip ve bu ipi bağlamak için bir yapıştırıcıya ihtiyacınız olacak.

2) Pazar Filesinden Banyo Sepetine

banyo-dekorasyonu-kendin-yap-fikirleri-2

Pazarda, markette kullanmak için aldığınız fileyi banyoda askılı bir sepete dönüştürebilirsiniz. Sabunlar, havlular, lifler ve duş jelleri için ekonomik ve şık bir sepet yaratabilirsiniz.

3) Dekoratif Şişeden Vazo 

banyo-dekorasyonu-kendin-yap-fikirleri-3

Son dönemde meyve suları için pipetli ve renkli dekoratif bardaklar oldukça moda. Dilerseniz onları dilerseniz de renkli dekoratif şişeleri; banyoda yapay bir çiçeği koyabileceğiniz şık bir vazoya dönüştürebilirsiniz.

4) Meyve Kasalarından Banyo Rafları 

banyo-dekorasyonu-kendin-yap-fikirleri-4

Banyo rafları için tonlarca para harcamak yerine; her yerde bulabileceğiniz sebze ve meyve kasalarını kullanabilirsiniz. Böylece hem daha dekoratif hem de daha doğal bir ortam yaratmış olacaksınız.

5) Bisikletten Lavabo 

banyo-dekorasyonu-kendin-yap-fikirleri-5

Lavabo altını boş bırakmak yerine, eski bir bisikletinizi kullanarak dekoratif bir lavabo yaratabilirsiniz. Oldukça ekonomik bir fiyata yapabileceğiniz bu banyo kendin yap projesi, hem şık hem de dekoratif bir görünüme sahip.

6) Kazandan Lavabo 

banyo-dekorasyonu-kendin-yap-fikirleri-6

Eski tip büyük boy tencere ve kazanları banyo dekorasyonu kendin yap projeleri ile lüks bir lavabo tasarımına dönüştürün.

7) Eski Çikolata Kutusundan Banyo Sepeti 

banyo-dekorasyonu-kendin-yap-fikirleri-7

Banyoda depolama fikirleri arıyorsanız; eski çikolata kutularını ya da eski dikiş kutularını kullanabilirsiniz. Duş jelleri, cilt bakım ürünleri ya da el havlularınızı koyacak banyo dekorasyonu kendin yap projeleri arasında bu dekoratif fikri tercih edebilirsiniz.

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here