- Reklam -

Banyonuzu güncellemeyi düşünüyor musunuz? ve ya 2019 için en iyi banyo aynası trendleri için herhangi bir fikriniz var mı? Çeşitli seçenekleri görmek için, iç tasarım sürecinize etki edecek ve ilham için en iyi  banyo aynalarına ihtiyaç duyuyor iseniz.  Banyo aynalarının tüm duvarları süsleyecek dekor ve kullanışlılık için fikir arıyor iseniz. Bu yazımızda sizlere  banyo aynaları  ile  ilgili bir kaç önerimiz olacaktır…

tam boy banyo aynası 2019

Estetik olarak göze hoş gelen bir tasarım yapmaktan ziyade yararlı banyo aynaları söz konusu olduğunda, yeterli bir alanınız varsa ise. Her zaman mekanın alabileceği maksimum alabileceği boy aynası koymak her zaman estetik ve kulanışlılık  olarak hoş duracaktır.

Yukarıdaki banyo aynasının,  ölçülü ve eşit ölçekteki uyumlu beyaz çerçevesi sayesinde. Odanın daha küçük öğelerini birbirine uyum sağlamak için nasıl etkileşimli hale geldiğini unutmayın. Banyo duvar aynalarına gelince, en fazla kullanım alanına sahip olmanız elzemdir, bu yüzden aynalı dolaplar da tercihiniz  olabilir.

Tam Boy Duvar Aynası

Aynalı duvar banyo aynaları 2019

Geleneksel banyo makyaj aynalarına zarif bir alternatif olarak, bunun gibi tam boy ayna bir duvar, büyüleyici bir faktörü üst üste katlayarak daha büyük tasarımsal bir etkiye sahip olacaktır.

Banyo ayna fikirleri söz konusu olduğunda, mobilyalarınızdan daha çok aynaya yer verir iseniz , odanız o kadar eşsiz görünür ve hissedilir. Buradaki tek dezavantaj, hiçbir depolama alanı sunmaması ve büyük bir duvarı kaplamanız durumunda, bu duvar boyunca ek depolama alanı kurma bir kaç temel problemleri çözmeniz gerekmektedir. Ayrı yeten bir diğer problem ise  duş sonrası buharlaşmalar için buğu gibi sorunlarda oluşacak ve temizliğe vakit ayırmanız gerekecektir.

ince banyo aynaları 2019

Çervesiz aynalar göze ince bir izlenim bırakırken az yer kaplayan banyo makyaj aynaları için de oldukça  uygun ve  kullanışlıdır. Her zaman zevkli görünecek ultra ince, minimal bir tarz seçmeyi düşünün.

Ultra ince banyo duvar aynaları, modern banyolarda yaygın olarak bulunan düz ve katı hatları tamamlar ve çağdaş dolaplar ve donanımlarla uyumludur. Ve hepsinden önemlisi, birçok banyo dekorasyonuna uyum sağlar. Sadece yukarıdaki ayna görseline bakar bile birkaç fikir almak mümkün

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here