- Reklam -

Evler için temel yaşam alanlarından bir tanesi olan banyolar dekorasyonu zor olan yerlerden bir tanesidir. Bunun sebeplerinden bir tanesi ise banyonun nem ve sıcaklık gibi faktörlerinden dolayı bir çok dekor malzemesi maalesef kullanılamayabilir. Bundan dolayı dekorasyon yapılırken oldukça hassas  ve planlı olunması gerekir. Banyo dekorasyonu nasıl yapılır? -şimdiden bu soru soruldu ise hiç merak etmeyin web sitemizin arşivinde rahatlık ile banyo dekorasyon örneklerini bulabilirsiniz. Bu size bu yazımızda banyo dekorasyonlarında renk tercihleri ve dekorasyon örnekleri sayesinde ban dekorasyon aşamasına yardımcı olacaktır.  Banyo dekorasyon maliyetleri oldukça karışık bir mevzuat olup bunun size bağlı olduğunu unutmayın. Bir ihtiyaç listesi oluşturup fiyatları değerlendirip aynı zamanda bazı işleri de size yap iseniz maliyeti düşürmüş olacaksınızdır.

Banyo renkleri ve tasarım örnekleri listesini sıralamadan önce dikkat edilmesi gerek hususlardan bir tanesi banyonuzun boyutudur. Banyo boyutunuz küçük ise listelediğimiz bağzı dekorasyonlar sizlere uygun olmayabilir. Bunun için size bu Küçük banyo dekorasyonları adlı makalemizi önerebiliriz.

Mat Siyah veya Koyu Tonlar

Güzel bir arka bahçe manzaralı mavi bir banyo

Banyonuzun koyu tonlarda mat seçimi büyük banyolar için gayet kullanışlıdır. Banyolarda mat renklerin yanında ahşap materyaller ve düşük aydınlatıcı lambalar kullanılarak da ortama dinlendirici bir hava katmış olursunuz. Görsel de görüldüğü gibi geniş pencerelere sahip bir banyonuz var ise  uzun süre vakit geçireceğinize eminiz.

Banyonuzu Duvar Kağıdı ile Kişiselleştirin

Duvar kağıdı aksanıyla bir banyo

Küçük bir duvar kağıdı dekorasyonu sayesinde banyo tasarımınızı geliştirebilirsiniz. Duvar kağıtları  kolay ve maliyeti az olmasına karşın gayet de pratiktir. Duvar kağıdı banyonuzun estetiğine ve dekorasyon tarzına göre seçim yapılabilir bol seçenekler sayesinde tüm banyolara uyumlu hale gelebilir. Duvar dekorasyonunda sadece duvar kağıtları değil aynı zamanda duvar panelleri de gayet kullanışlıdır.    

Ahşap Banyo Tasarıları

Ufak banyolara sahip olan ev sahipleri için ise gayet ideal olan ahşap banyo tasarımları oldukça estetiktir. Ahşap tasarımlar banyonuzda loş ve sıcak bir ortam yaratır. Banyodaki nem ve sıcaklığa karşı gerekli önlemler alındığında ise gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Ahşap banyo tasarımlarını daha detaylı bir biçimde incelemek isterseniz..

Ahşap Banyo Tasarımları adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here