- Reklam -

Mini-barlar çoğu evlerde  bulunmamaktadır. Bunun sebepleri bir kenara dursun sizlere  bar tasarımları ve vitirin tasarımları ile sizlere  bar ve mini-bar tasarımlarını göstereceğiz bar dekorasyonu pek fazla gündemde olmasa da salon veya barınızın bulunduğu yerdeki dekorasyon da etkilenir bu yüzden bar dekorasyon önemlidir.İşte birbirinden farklı  bar tasarımları

Ev barı, lüks ve iç mekanların en güzel yerlerinden biridir. Bu eğlenceli arkadaşlar için ideal bir sahne sağlayan ya da uzun bir günün sonunda yerleşen güzel bir yer nihai olacak kadar şanslı tüm bu şeyler. Bazı evlerde bar alanları vardır. Ama size  bugün  bar tasarımları ve nasıl  mini-bar  oluşturulacağını ve nasıl tasarlanacağını bahsedeceğiz… Mini bar fonksiyonel olmasına  karşın aynı zamanda dekoratif olarak da  en önemli etmenlerden bir tanesidir. İşte size verbilceğimiz bar dekorasyonları

Bu klasik bar alanı sıcak metalik demirbaşlar ve aydınlatma aksanlı bir tüm-siyah renk paleti ile her şeyi doğru yapıyor. Bu şık bir görünüm herkese vakit geçirmek için bir neden verecek.

Eğik Raflı Mahzen tasarımı

Basit bir tasarım, özellikleri büyük bir görsellerle etkisi olabilir. Geleneksel yatay raf yerine, bu ev bar raflar 45 derecelik bir açıyla ile marjinal bir duruş ile tasarımsal  olarak hoş duruyor salon dekorasyonlarını da bazen  asimetrik gibi  duran aslında asimetrik olmaya yapılar her zaman çekici gözükür. Şık değişiklik açıkça birim depolama kapasitesi olumsuz yönde olduğu gözükse de aslında  değildir bir üst raf hemen altındaki rafın kapasitesini tolerans eder.

Ahşap Bar Tasarımı

Sade ahşap bir  dolap ile cam bir gözenek sizleri bir üst sınıf  mini-bar edinmenize  yardımcı olur böylelikle salon dekorasyonları bir kat daha ön plana çıkarak evinizin tasarım güzelliği artmış olur.

Zümrüt Yeşil Kiremit Ana Bar

Bir iç bar tasarımı arka döşemesi için bir arka font oluşturma gibi çok çeşitli renkler ve  renk planlamaları kullanabilirsiniz. Renk ve deseni mümkün olan en büyük görsel etki için küçük bir alana paketlemenin harika bir yoludur.Zümrüt  yeşili kullanılarak yapılan arka plan tasarımı ile  ortaya harika bir mini bar tasarımı meydana gelmiştir.

 

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here