- Reklam -

Beyaz eşya isminden de anlaşılacağı üzere, ilk olarak sadece beyaz renkli olarak üretilmeye başlanmış, zamanla farklı renk seçenekleri ile tasarlanmıştır. Genellikle beyaz eşyalar dolaplar ile kaplanır ya da konulduğu yerde önüne bir kapak yaptırılır. Eskilerimiz beyaz eşya örtüleri dikip, bu örtüler ile beyaz eşyaları kapatırlardı. Tüm bunları geride bırakacak bir fikri sizler ile paylaşıyoruz. Beyaz eşya kaplama stikerları ile hayalinizdeki her beyaz eşyaya ulaşabilirsiniz. Buzdolabı, bulaşık makinesi, fırın, çamaşır makinesi gibi beyaz eşyaları bu stikerlar ile kaplayabilirsiniz.  Hem uygun fiyata alınan hem de uygulanması çok pratik olan beyaz eşya kaplama stikerları evinize ve mutfağınıza bambaşka bir hava katacak.

İstediğiniz her görüntüyü stikerlar ile verebilirsiniz.

Dekoratif Beyaz Eşyalar

Kendi tarzına göre evini dekore etmek isteyen kişilerce çok kullanılan bu stikerları istediğiniz modelde veya evinizin renk ve tarzına göre desenlilerini kullanabilmek mümkündür. Çok sade bir mutfağınız varsa ve dekorasyona renk katmak istiyorsanız beyaz eşya kaplama stikerları ile renk katabilirsiniz. Çiçek, manzara, figür, yazı vb. baskılı stikerlar ile canlılık katabilirsiniz. Ahşap, mermer vb. malzemelerden yapılmış bir mutfağa sahipseniz o malzeme deseninden stikerlar ile beyaz eşyalarınızı kaplayarak devamlılığı sağlayabilirsiniz.

Sevdiğiniz her manzarayı buzdolabınıza taşıyın.

Eskiyen Beyaz Eşyalar

Mutfak çoğunlukla zaman geçirdiğimiz mekânların başında gelir. Zamanla buzdolabı, bulaşık makinesi  kapakları üzerinde yıpranmalar oluşabilir. Buna çizik ve lekeler de eklenince bulaşık makinesi ve buzdolabını yenileme ihtiyacı hissederiz. Ancak, bu durum ekonomik olarak her zaman mümkün olmayabilir. Bu durumda yardımınıza beyaz eşya kaplama stikerları koşuyor. Buzdolabı ve bulaşık makineniz yıpranmış, artık modern görünmüyor ya da üzerindeki leke ve izlerden sıkıldıysanız bu durumu düzeltmek için beyaz eşya kaplama stikerlarını kullanarak hem yepyeni bir görünüm yakalarken hem de uygun fiyatı ile yenilemiş olursunuz.

Eskiyen çamaşır makinelerinize yepyeni bir görünüm kazandırın.

Nasıl Uygulanır ?

Öncelikle, uygulamak istediğiniz alanı belirleyin ve var olan alanı toz, kir, pas ve benzeri şeylerden arındırın. Stikerı uygulayacağınız eşyanın boyutuna göre kabataslak kesin (yapıştırdıktan sonra artan kısımları sonradan kesebilirsiniz). Stikerı yukarıdan aşağı şekilde yapıştırmaya başlayın. Hiç hava baloncuğu kalmaması için bir kart yardımı ile veya bir bez ile hava baloncuklarının havasını alınız. Havası alınmayan baloncuk içinde kalan beyaz eşya stickerları daha sonrasında yıpranma ve yırtılma gerçekleştirebilirler. Yerleştirdiğiniz ve uyguladığınız alana yapışma sağlandıktan sonra fazla parçaları falçata veya makas ile alınız. Temizliğe uygun ve çok şık olan beyaz eşya kaplama stikerlarını kullanmak bu kadar basit ve pratiktir.

Kolay uygulaması ile beyaz eşyalarınızı kendiniz kaplayabilirsiniz.
- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here