- Reklam -

Ev dekorasyonunda; özellikle de mutfak ve salon dekorasyonunda en çok tercih edilen renkler arasında yer alan beyaz; şık ve modern görünümünün yanı sıra, mekanı ferah ve lüks göstermek için de en ideal renklerden biridir. Doğru kullanıldığında dekorasyon için en ideal renklerden biri olan beyazın mutfakta kullanıldığı en güzel dekorasyon örneklerini bu yazımızda listeledik…

beyaz-mutfak-dekorasyon-ornekleri

Her şeyin beyaz olduğu bir mutfak, ferah ve şık bir dekorasyon için yeterli. Mutfağa adım attığınız anda içinizi açan, konforlu ve ferah bir alan ile karşılaşıyorsanız, doğru bir mutfak dekorasyonu yarattınız demektir. Küçük detaylarda farklı renkleri kullanarak beyaz mutfak dekorasyonuna biraz renk katabilirsiniz.

beyaz-mutfak-dekorasyon-ornekleri-2

Beyaz mutfak dekorasyonu yalnızca küçük mutfaklarda değil, büyük mutfaklarda da şık ve ferah bir ortam yaratıyor. Lüks evlere baktığımızda da beyaz rengin sıkça kullanıldığını görüyoruz. Mutfakta vakit geçirmeyi seven kadınlar için, insanın içini açan beyaz rengini kullanmalarını öneriyoruz. Lüks tasarımı ile bu beyaz mutfak, oldukça şık ve modern görünüyor.

beyaz-mutfak-dekorasyon-ornekleri-3

Ahşap tezgahlar, son yıllarda mutfak dekorasyonunda öne çıkıyor. Beyaz mutfak dolapları ile de kullanabileceğiniz ahşap tezgahlar, mekana hem doğal hem de şık bir görünüm yaratırken; ayrıca mutfakta yemek yaparken rahat bir kullanım sağlayarak pratik bir çözüm sunuyor.

beyaz-mutfak-dekorasyon-ornekleri-5

Küçük ya da dar bir mutfağınız varsa; mutfak dolabı seçerken beyaz, krem, bej gibi açık renkleri tercih etmenizi öneriyoruz. Dar mutfaklarda daha ferah ve geniş bir hava yaratan beyaz mutfak dekorasyonu, bir o kadar da şık ve lüks bir görünüm yaratıyor.

beyaz-mutfak-dekorasyon-ornekleri-4

Beyaz rengini mutfak dekorasyonunda tek başına kullanmak istemiyorsanız, başka renklerle de bir arada kullanabilirsiniz. Üst mutfak dolaplarını beyaz, alt mutfak dolaplarını farklı bir renkte tercih ederek de trend bir görünüm yaratabilirsiniz. Bej ve beyaz, modada olduğu gibi dekorasyonda da birlikte kullanılıyor.

beyaz-mutfak-dekorasyon-ornekleri-6

Beyaz deyince akla ilk gelen diğer renk de siyah oluyor. Bu ayrılmaz ikiliyi bir arada kullanmak istiyorsanız; mutfak dolaplarında beyazı, tezgahta ise siyahı tercih ederek hem uyumlu, hem de dikkat çekici bir mutfak dekorasyonu yaratabilirsiniz.

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here