- Reklam -

Yaz aylarında evlerin içerisinde vakit geçirmektense açık alanlarda olmayı tercih ederiz. Evlerimizde bahçe, balkon veya teras gibi açık alanlar varsa bütün yazı bu alanlarda geçiririz. Bu nedenle de bu alanların dekorasyonu oldukça önemlidir. Salıncaklar da bu alanların en güzel detaylarıdır. Bahçe salıncakları adeta yaşı olmayan bir keyiftir. Küçük büyük demeden her yaş grubunun ilgisini çeker. Bu yazımızda sizler ile birbirinden farklı 5 bahçe salıncağı modelleri fikirlerini paylaşacağız.

Tavana Asılan Salıncaklar

Tavan kirişlerine monte edilen salıncak askısı son derece şık, konforlu ve rahat bir sallanan koltuk modeli. Oturma alanları için alternatif bir fikir olarak değerlendirilebilen bu modelde hem rahat bir koltuk sağlarken hem de dekoratif bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Tavana asılan bahçe salıncağı.

Şık Ferforjeler

Ferforjenin bahçenizde ya da balkonunuzda yaratacağı şıklık ile hem salıncak keyfini yaşayacak hem de mükemmel dekorasyonlara sahip olacaksınız. Ferforje tasarımlar vintage bir hava yaratırken doğru kombinlenirse modern bir havaya da ulaştırabilirsiniz. Bahçe salıncağı modelleri arasında en şık tasarımlardan birisidir.

Ferforje bahçe salıncağı.

Rahatına Düşkünlerin Salıncağı

Klasik bahçe salıncağı modellerinden olan bu tasarım konforu en üst seviyelere taşırken, aynı zamanda da uzanarak kitabınızı okumanızı sağlar. Geniş yapısı ile birkaç kişi aynı anda oturabilmektedir. Çok dar alanlar için pek uygun olmasa da geniş bir alanınız varsa tercih edebilirsiniz.

Üç kişilik bahçe salıncağı.

Tek Kişilik Salıncaklar

Tek kişilik tasarımlar ile günün yorgunluğunu ve stresini bu salıncakta atabilirsiniz. Gün batımına karşı kitabınızı okuyarak ya da içeceğinizi yudumlayarak rahatlayabilirsiniz. Konforlu bir tasarım olurken hafif hafif sallanarak dinginliği tüm vücudunuzda hissedebilirsiniz.

Tek kişilik bahçe salıncağı.

 

Keyif Köşesi

Bu tek kişilik bahçe salıncağı modelleri ile dinlenme veya keyif köşeleri oluşturabilirsiniz. Çok sıcak olmayan havalarda salıncakta uzanarak güneşin tadını çıkarabilir, yağmurlu havalarda ise yağmur damlaların dansını izleyebilirsiniz. Bu tasarım ile istediğiniz her yöne sallanarak dönebilirsiniz.

Tek kişilik dönebilen bahçe salıncağı.

 

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here