- Reklam -

Tasarım fikirlerinin sonu yok, yaşam alanlarının her bölgesinde farklı tasarım fikirlerini görmek ve uygulamak mümkün. Banyo şıklığı ise değişen ve gelişen fikirler ile günümüzde kendini aşıyor. Yeni fikirlerin yansımaları banyolarda da kendini gösteriyor. Duş başlıkları banyo dekorasyon tarzını belirleyen öğeler arasında yer almaktadır. Bu nedenle duş başlığı şeçimi oldukça önemlidir.  Bugün Birbirinden farklı 8 duş başlığı fikirlerini sizler ile paylaşıyoruz.

  1. Modern ve Şık Çizgiler

Görselimizde yer alan duş fikri oldukça modern ve şık çizgilere sahip. Farklı tasarımında metalik renklere ağırlık verilmiş bir duş başlığı fikirleri görselimizde yer almakta. Dekorasyonda modernlik ve farklılık isteyenler için iyi bir tercih olacaktır.

  1. Doğal Ortam

Bu görselimizde ise doğal bir ortamda duş alıyormuş hissi verebilecek bir duş başlığı fikirleri sizler ile paylaşılmakta. Ahşap kullanımı ile doğallık sağlanmış. Hem farklı bir dekor oluşturulurken hem de doğallığın hissedilmesi sağlanmış.

  1. Dairesel Duş Fikri

Duş başlığının sadece düz çizgilere sahip olmayacağının göstergesi bir tasarım görselimizde, sade ve farklı bir duş başlığı fikri.

  1. Led Işıklı Duş Başlığı

Duş başlığında farklılık oluşturmayı isteyenler için ideal olabilecek bir duş başlığı fikri de led ışıklı duş başlıkları, renkli bir fikir.

  1. Minimalist Duş Başlığı Fikri

Sadeliği farklı fikirler ile buluşturmayı sevenlerin hoşuna gidebilecek bir duş başlığı fikri resimde yer almakta, sade ve şık.

  1. Farklı Duş Başlığı Fikri

Oldukça farklı bir duş başlığı fikri görselimizde paylaşılmakta, tarzını evinin tüm detaylarında ortaya koymak isteyenler için tercih edilebilir.

  1. Teknoloji

Teknolojinin nimetlerinden faydalanılan bu duş fikri ile tavandan direk olarak akan su oldukça farklı ve iddialı bir fikir.

  1. Kare Duş Başlığı

Keskin çizgileri sevenlerin tercih edebileceği bir kare duş başlığı fikri görselimizde yer almakta.

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here