- Reklam -

Ofisler için en önemli olan etkenlerden biri olan renk 2019’da ofislerin iç boya fikirlerini sizlere bu yazımızda anlatıyoruz. Ofis alanlarındaki sade beyaz minimalizm günleri geride kaldı – renkler artık geri dönüş yapıyor. Ofislerin daha rahat hissetmelerini sağlamak ve konsantrasyonu artırmak için gittikçe daha fazla çalışmalar yapılmakta. Bunun sonucunda verimlilik ve yaratıcılık artmak hedeflenmektedir. Farklı renk tonları kullanılması artık yeni yıl trendleri arasında girmektedir. Eğer 2019 renk tonları  yazımızı okumadıysanız. Okumanızı tavsiye ederiz. O zaman başlayalım işte çalışma ve konsantrasyonu artıracak duvar rengi fikirleri.

ORMAN YEŞİLİ3

Orman yeşili en iyi iç boya ofis

Koyu yeşil güzel bir atmosfer için idealdir; Fakat, büyük bir ofis alanında, ve ya her yerde kullanmak isteyeceğiniz bir renk değildir. Ancak kişisel çalışma allanlarınız ufak alanlar ve toplantı alanları için oldukça ideal bir renk tonudur. Yeşil, zihni rahatlatan ve yaratıcılığı geliştirme konusu için harika bir fikirdir. Yaratıcı ofis alanı için mükemmel bir seçimdir. Derin yeşiller şaşırtıcı derecede sıcak, harika ve doğal görünür bu yüzden çalışma alanı dışında da kullanılmak mümkündür.

KOYU MAVİ

ofis için derin mavi en iyi iç boya

Bir özellik daha eklemek istiyorsanız bu renk tonu duvarı veya bir ofiste rahat bir alan için bir başka harika renk seçeneğidir. Bunun gibi bir mavi, ortam için büyük bir derinliğe sahiplik kazandıracak ve aynı zamanda rahatlatıcı ve sakinleştirici bir etki gösterecektir. İlham veren ve diğer birçok renkle eşleştirilebilen sakinleştirici bir renk, hareketli ve yoğun olan bir ofis alanı için mükemmel bir seçimdir.

MAVİ NOT GRİLER

mavi gri ofis için en iyi iç boya

Ofisler için yatıştırıcı bir kaç iç boyadan sonra, bir başka tercih ise mavi ve  gri bir seçimdir. Daha derin ve daha koyu renklerden birine veya daha hafif ve daha havalı bir renk için tercih edilebilir bir renk tonudur. Havalı bir endüstriyel alan ya da ev tarzı ofis için, daha rahat bir alan oluşturmak; aksesuarlar, tesisler ve yumuşak mobilyalar ile ortamın sıcaklığını artırabilir aynı zaman da ise konforlu hale getirebilir.

2019 ofis renk tonları ile ilgii bu tavsiyemizde değer yazılarımıza da göz atmanızı tevsiye ederiz. Böylelikle sağlıklı bir ofis dekorasyonu oluşturmuş olursunuz.

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here