- Reklam -

Evde canınız mı sıkılıyor? Salon, mutfak, banyo ya da balkonunuz için yeni aksesuarlar mı arıyorsunuz? Orijinal fikirler, ekonomik malzemeler ve pratik uygulamalar ile salça, reçel ya da turşu için aldığınız cam kavanozları değerlendirebilir, eviniz için yepyeni aksesuarlar ve kullanışlı eşyalar yaratabilirsiniz. Böylece hem vaktinizi hem de evinizdeki cam kavanozları değerlendirmiş olacak, kendin yap fikirleri ile ev dekorasyonunuza ekonomik çözümler ile yenilik katmış olacaksınız…

cam-kavanoz-ile-neler-yapilir

Banyonuzun duvarlarında kullanışlı ve modern çözümler yaratmaya ne dersiniz? Cam kavanozları tahtaya yapıştırarak içerisine pamuk, makyaj süngeri, kulak temizleme çubuğu gibi hafif ürünler koyarak, banyonuzda ekonomik fiyata düzenli bir görünüm yaratın.

cam-kavanoz-ile-neler-yapilir-2

Salonda, oturma odasında, banyoda ya da yatak odasında; evin her alanında kullanabileceğiniz dekoratif bir görünüm yaratacak bu aksesuarlar, romantik ve dinlendirici bir atmosfer yaratmak için ideal. İhtiyacınız olan biraz su, birkaç cam kavanoz, hasır ya da renkli ip ve suda yüzen mumlar…

cam-kavanoz-ile-neler-yapilir-3

Cam kavanozları çöpe atmak yerine onları değerlendirebilir; balkon ya da bahçeniz için dekoratif bir aydınlatma için kullanabilirsiniz. Kavanozların içinde zemin olarak kullanacağınız dekoratif taşlar ve ortasına konumlandıracağınız dekoratif mumları balkon duvarlarına astığınız çivilere asarak şık bir görünüm yaratın.

cam-kavanoz-ile-neler-yapilir-4

Mutfak masasının, mutfak camlarının ya da banyo raflarının üzerinde dekoratif bir görünüm yaratacak bu çiçekli kavanozlar için dantel parçalara, hasır parçalara, yapay çiçeklere, bağlamak için ipe ve renkli yapay çiçeklere ihtiyacınız olacak.

cam-kavanoz-ile-neler-yapilir-5

Elinizdeki cam kavanozları değerlendirmek için birçok farklı seçeneğiniz var. Onlardan biri de kavanozlardan şık bir aydınlatma yapmak. Kalın hasır ipler ve lambalar kullanarak tavana asma aparatı ile birlikte cam kavanozları değerlendirebilirsiniz.

cam-kavanoz-ile-neler-yapilir-6

Elinizdeki cam kavanozları dekoratif mumluklara dönüştürebilirsiniz. Bunun için ağaç parçalarını ya da ortama koku yaymasını sağlamak için tarçın çubuklarını da kullanabilirsiniz.

cam-kavanoz-ile-neler-yapilir-7

Cam kavanozları, çalışma masanızın üzerinde kullanışlı bir sete dönüştürebilirsiniz. Kalemler, ataçlar, uçlar, silgileri ayırmak, masanın üzerinde düzenli bir görünüm ve şık bir tasarım yaratmak için kendin yap fikirleri arasında yer alan bu cam kavanoz değerlendirme projesini uygulayabilirsiniz. Özel cam yapıştırıcılar ve dilerseniz kavanozları süslemek için hasır ipler kullanabilirsiniz.

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here