- Reklam -

Artık çamaşır makinelerini banyonun bir köşesine koyup bırakmak yok. Şık tasarımı ve kullanışlı oluşu ile banyo dekorasyonu ya da çamaşır odalarında kullanabileceğiniz çamaşır makinesi dolabı modelleri arasında beğendiğimiz ve her evde kullanılabilecek tasarımları bu yazımızda derledik…

camasir-makinesi-dolabi-modelleri

Banyonuzda yeterli alan varsa, büyük boy bir dolap yaptırarak bir tarafını raf diğer tarafını çamaşır makinesi ve kurutma makinesi bölümü olarak kullanabilirsiniz. Böylece hem banyonuzda kalabalık bir görünüm oluşmayacak, hem de çamaşır ile ilgili gereken tüm eşyaları aynı alanda toplamış olacaksınız.

camasir-makinesi-dolabi-modelleri-2

Yalnızca banyoda değil evin diğer taraflarında, örneğin boş ve geniş bir holde kullanabileceğiniz bir dolap yatırarak çamaşır ve kurutma makinenizi dolap içinde kullanabilirsiniz. Kapaklı bölümünde kullanacağınız deterjan ve sepetler ile çamaşır makinesi dolabını bir çamaşır alanına dönüştürün.

camasir-makinesi-dolabi-modelleri-3

Banyo lavabo dolabında çamaşır makinesi için özel bir bölüm yaptırarak banyoda çamaşır makinesinin kaplayacağı ekstra alandan tasarruf etmiş olursunuz. Çamaşır makinesinin de içinde olduğu bir lavabo dolabı, özellikle küçük banyo dekorasyonları için önerdiğimiz bir dolap.

camasir-makinesi-dolabi-modelleri-4

Holde, evin kullanmadığınız alanlarındaki köşeleri bir çamaşır dolabına dönüştürebilirsiniz. Üst ve alt bölmeli olarak iki dolaptan oluşan bu çamaşır makinesi dolabı, kapakları kapandığında şık ve dekoratif bir görünüm yaratıyor.

camasir-makinesi-dolabi-modelleri-5

Kiler dolabınız genişse çamaşır makinenizi de buraya koyabilirsiniz. Çamaşır makinesi dolabı olarak da kullanabileceğiniz bu tarz kapaklı ve raflı bir dolap, hem çamaşır makinesi hem de evde az kullanılan eşyaları koyabileceğiniz bir alan olacak.

camasir-makinesi-dolabi-modelleri-6

Banyoda raylı kapakları ile pratik bir kullanım seçeneği sunan bu çamaşır makinesi dolabı, hem yerden tasarruf hem de banyoda şık bir dekorasyon yaratacak.

camasir-makinesi-dolabi-modelleri-

Küçük bir banyonuz varsa, çamaşır makinenizi evin başka alanlarına konumlandırabilirsiniz. Geniş bir antreniz varsa, yan tarafları raflı ve üst kısmında kapaklı dolapları bulunan şık ve kullanışlı bir çamaşır makinesi dolabı yaptırabilirsiniz.

camasir-makinesi-dolabi-modelleri-8

Çamaşır makinesi ve kirli sepetlerini bir arada kullanabileceğiniz bu kullanışlı ve pratik çamaşır makinesi dolabı, küçük banyolar için de ideal.

camasir-makinesi-dolabi-modelleri-9

Bir çamaşır odanız ya da banyoda büyük bir alanınız yoksa üzülmeyin. Çamaşır makinenizi banyonun önündeki holde yeterli alan varsa, oraya yaptıracağınız bu tarz bir dolap ile saklayabilir; depolama alanı bol ve şık bir çamaşır makinesi dolabı seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here