- Reklam -

Yazın gelmesiyle birlikte düğün sezonu da açıldı. Yeni ev kuranlar ya da kuracak olanlar düğün paketi ve fiyat araştırmalarına çoktan başladılar. Çetmen düğün paketi ve
fiyatları ise evlenecek olan çiftler tarafından merak edilen ve araştırılan bir konu. Kaliteli ve şık mobilyalara sahip Çetmen, evlenecek olan çiftleri düşünerek onlara 7 farklı seçenekle ekonomik düğün paketleri sunmuş. Kaliteli ve şık mobilyalara sahip bu düğün paketlerinde ise yok yok. Beyaz eşyasından yatak odasına, oturma odasından yemek masasına, televizyonundan halısına kadar her türlü ihtiyacınızı bu paketlerle karşılayabilirsiniz. Hem ekonomik hem de kullanışlı Çetmen düğün paketi ve fiyatlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Çetmen Düğün Paketi - Mutlu Yuvam Set 4 - 16.920 TL
Çetmen Düğün Paketi – Mutlu Yuvam Set 4 – 16.920 TL

Çetmen Düğün Paketinde Neler Var?

Aşağıda görmüş olduğunuz Çetmen düğün paketinin diğer paketlerden ayırt edici bir özelliği var ki bu da beyaz eşya, set üstü ocak ve televizyonun bu kombinasyona dahil olması. Siemens marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve set üstü ocak, 82 ekran LED Tv. Paketin içeriği ise saymakla bitmez. Milo yatak odası ( takım: 6’lı sürgülü dolap, 150’lik karyola, şifonyer, şifonyer aynası ve 2 adet komodin içermektedir.) , Milo yemek odası ( Takım: yemek masası ve tv ünitesi içermektedir.), Tambo oturma odası (Takım: 2 adet yataklı sandıklı 3’lü koltuk, 1 adet berjer içermektedir), hediyeler (FLOP yatak, PERA kare sehpa, RUBY Sandalye, POLİP Halı). Vardır. Bu muhteşem Çetmen düğün paketi fiyatı ise sadece 13.330 TL. Üstelik peşin fiyatına vade farksız ön ödemeli 6 taksit imkanı ile.

Çetmen Düğün Paketi - Mutlu Yuvam Set 1 - 13.330 TL
Çetmen Düğün Paketi – Mutlu Yuvam Set 1 – 13.330 TL

Detaylı incelemek isterseniz;

https://www.cetmen.com.tr/ceyiz-paketi/cetmen-mutlu-yuvam-ceyiz-seti-1/  ziyaret edebilirsiniz.

Çetmen Düğün Paketi Serisindeki En Ekonomik Çeyiz Seti

Bu düğün paketi oldukça ekonomik. Ancak bu setin içinde buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon ve set üstü ocak yok. Mutlu Yuvam Çeyiz Seti 7 Çetmen düğün paketinin içinde ise; Mindy yatak odası (takım: 6’ lı sürgülü dolap, 150’lik karyola, şifonyer, şifonyer aynası ve 2 adet komodin içermektedir.), Mindy yemek odası (takım: açılır-kapanır yemek masası ve tv ünitesi içermektedir.), Femei oturma odası (takım: 2 adet yataklı sandıklı 3’lü koltuk, 1 adet berjer içermektedir.), hediyeler (FLOP yatak, RUBY sandalye 4 adet, PERA kare orta sehpa, POLİP halı) vardır. Bu muhteşem Çetmen düğün paketi fiyatı ise sadece 9.370 TL. Üstelik peşin fiyatına vade farksız ön ödemeli 6 taksit imkanı ile.

Çetmen Düğün Paketi - Mutlu Yuvam Set 7 - 9.370 TL
Çetmen Düğün Paketi – Mutlu Yuvam Set 7 – 9.370 TL

Detaylı incelemek isterseniz;

https://www.cetmen.com.tr/ceyiz-paketi/cetmen-mutlu-yuvam-ceyiz-seti-7/ ziyaret edebilirsiniz.

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here