- Reklam -

Evde dekoratif bir tarz, otantik bir hava yaratmak için her odada kullanabileceğiniz çini kaplama modelleri, birçok kaplama ürününe göre daha uygun fiyat ve daha şık bir tasarım seçeneği sunuyor. Desenli yer ve duvar karolarının kullanımı ile siz de evinizin her alanında dekoratif bir tarz yaratın. Banyoda, mutfakta, oturma odasında, balkonda ya da bahçede; çini kaplama modelleri için en beğendiğimiz dekorasyon önerilerini bu yazımızda bir araya getirdik…

cini-kaplama-modelleri

Banyo zemininde klasik fayanslar yerine, çini kaplamaları tercih ederek dekoratif bir banyo zeminine sahip olabilirsiniz. Renkli tasarımları ile banyonuzda şık ve havalı bir görünüm yaratacak.

cini-kaplama-modelleri-2

Yine banyo dekorasyonunda kullanabileceğiniz otantik bir çini kaplama örneği. Mavi ve kahverengiyi buluşturan geometrik şekilli bu kaplama, banyo dekorasyonuna şık ve havalı bir görünüm kazandıracak.

cini-kaplama-modelleri-3

Banyonun duvarlarından sıkılıdıysanız, boyacıyla, inşaatla uğraşmak yerine; özel yapıştırıcılar ile banyo duvarlarını dekoratif çini kaplama modelleri ile kaplayabilirsiniz. Banyo duvarlarının alt kısmını kaplama, üst kısmını da duvar olarak kullanarak daha modern bir görünüm yaratabilirsiniz.

cini-kaplama-modelleri-4

Evinizin holünde halı kullanmak yerine hem daha kullanışlı, hem temizliği daha pratik hem de daha sağlıklı bir seçenek olan çini kaplama modellerini kullanabilirsiniz. Böylece hem holün zemini boş durmayacak hem de evinizde otantik ve dekoratif bir görünüm yaratmış olacaksınız.

cini-kaplama-modelleri-5

İç mekanın yanı sıra, bahçe ve balkon zemininde de tercihinizi çini karolardan yana kullanabilirsiniz. Siyah ve beyaz renklerinin hakim olduğu bu iki farklı model, balkon ve bahçe dekorasyonuna otantik bir hava katacak.

cini-kaplama-modelleri-6

Mutfakta tezgah arasını dekoratif bir görünüme dönüştürmeye ne dersiniz? Son dönemde oldukça moda olan cam mozik kaplamaları ya da çini kaplamaları tercih edebilirsiniz. Mutfakta nostaljik ve moderni buluşturan bir tarz yaratacak çini kaplama modelleri arasında birçok farklı alternatif var.

cini-kaplama-modelleri-7

Tezgah aralarının yanı sıra, mutfak zemininde de yine tercihinizi çini karolardan yana kullanabilirsiniz. Mutfak halısını temizlemek çoğu zaman zor olabiliyor. Ya da evde ayakkabı ile gezmek istiyor olabilirsiniz. Mutfak dekorasyonunuzda otantik bir hava yaratacak çini karo modellerini tercih edebilirsiniz.

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here