- Reklam -

Çok küçük bir banyonuz var ve onu şık detaylar ile daha modern bir ortama mı dönüştürmek istiyorsunuz? Dekoratif fikirler ile modern görünümler yaratarak, çok küçük banyolarda bile kullanışlı ve dekoratif bir dekorasyon yaratabilirsiniz. Açık renkler ve dekoratif bir ayna kullanarak daha ferah, tezgah üstü lavabo ve ahşap banyo dolabı ile de modern ve lüks bir çok küçük banyo dekorasyonuna sahip olmak mümkün. “Peki ama nasıl?” diyenler için bu yazımızda beğendiğimiz şık ve modern dekorasyon örneklerini derledik…

cok-kucuk-banyo-dekorasyonu

Gördüğünüz gibi oldukça küçük ama bir o kadar da modern ve şık bir banyo dekorasyonu. Duvarlarda kullanılan pastel tonlar, keten ve transparan banyo perdeleri, şık bir banyo paspası, duvarlarda küçük ve dekoratif tablolar, banyo tezgahı için dekoratif aksesuarlar ve ahşap banyo lavabo dolabı ile çok küçük banyolar için modern bir dekorasyon yaratabilirsiniz.

cok-kucuk-banyo-dekorasyonu-2

Çok küçük bir banyonuz varsa, o halde banyonuzda minimal detaylar ile maksimum kullanım alanı yaratabilir, küçük banyonuzda daha ferah ve kullanışlı bir görünüm sağlayabilirsiniz. Beyaz renkli duvar taşları, küçük bir lavabo ve dekoratif bir küvet çok küçük banyo dekorasyonu için yeterli. Banyo malzemeleriniz için banyo duvarlarında dekoratif raflar kullanabilirsiniz.

cok-kucuk-banyo-dekorasyonu-3

Çok küçük bir banyonuz varsa, o halde banyo dekorasyonunda renk seçiminde açık renkleri tercih etmenizi öneriyoruz. Fransız tül beyaz bir banyo perdesi ve ahşap banyo parkeleri ile hem dekoratif, hem de şık bir banyo dekorasyonu yaratabilirsiniz.

cok-kucuk-banyo-dekorasyonu-4

Banyonuzun zemininden sıkıldıysanız, ancak inşaat işleri ile de uğraşmak istemiyorsanız; banyoda doğal bir ortam yaratmak için hasır halıları kullanabilirsiniz.

cok-kucuk-banyo-dekorasyonu-5

Banyonuz çok küçükse, o halde banyo dolabını gömme dolap olarak tercih etmelisiniz. Böylece hem banyoda yeterli depolama alanı sağlayacak hem de yerden tasarruf etmiş olacaksınız. Ayrıca küçük banyolarda asma klozetler, yerden tasarruf sağlamak ve modern bir dekorasyon yaratmak için en ideal seçeneklerden.

cok-kucuk-banyo-dekorasyonu-6

Çok küçük banyo dekorasyonu için köşeleri doğru değerlendirmek oldukça önemli. Uzun bir duşakabin yerine köşe duşakabinleri tercih ederek hem yerden tasarruf edebilir hem de modern bir görünüm yaratabilirsiniz.

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here