- Reklam -

Yaşadığımız evlerde zamanla değişiklik yapma ihtiyacı duyabiliriz. Ev dekorasyonundaki monotonluktan kurtulup, yepyeni farklı tarzlarda tasarımları evlerimize yansıtmak isteriz. Bunları mobilya, perde ya da halı gibi ürünlerle değil de daha farklı daha büyük bir değişiklik yapmak isteriz, duvarlar gibi. Ama maliyeti yüzünden hep vazgeçeriz. Bugün sizlere vereceğimiz strafor duvar kaplama panelleri fikirleri ile artık duvarlarınızı yenilemekten vazgeçmeyeceksiniz.

Hem dekoratif hem kolay uygulanabilir.

 

Hem Düşük Bütçeli Hem de Kolay Uygulanabilen

Duvarlarda değişiklik yapılmak istenip sonra vazgeçilmesinin, ertelenmesinin en önemli iki nedeni vardır genellikle. Birincisi, maliyetli olduğu düşünülmesi, ikincisi ise duvar yenilenmede çıkacak toz ve kirin temizliği. Strafor duvar kaplama panelleri bu iki nedeni de ortan kaldırıyor. Oldukça ucuza bulabileceğiniz bu paneller ile evlerinizde tadilat bile gerektirmeden, yapışkan ile duvarlarınıza yapıştırabilir, toz ve kir çıkartmayacağı için temizlik derdinden de kurtulabilirsiniz.

Uygun fiyata duvarınızı dekore edebilirsiniz.

 

Dekoratif ve Gerçekçi

Duvarlarınızı sıkıcılıktan, monotonluktan kurtarmak için en iyi fikirler arasındadır strafor duvar kaplama panelleri. İster tuğla ister taş görünümleri ile evlerinizde bambaşka havalar yaratacak. Ayrıca gerçeğe en yakın görünümleri ile adeta duvarlarınızı tek tek tuğla ile örülmüş görüntüsü verir. Bütün duvarları kaplamak yerine tek bir duvarı kaplayarak modern bir tarz oluşturabilirsiniz. Örneğin; TV ünitelerinin arkasına, ya da şömineye sahipseniz şömine arkasına taş görünümlü panelleri tercih edebilirsiniz.

Isıya dayanıklı olması özelliği ile şömine arkalarında da kullanabilirsiniz.

Hayal Gücünüzdeki Her Detay

Fotoğraf baskılı modelleri ile sıra dışı tasarımlı duvarlara sahip olabilirsiniz. En sevdiğiniz doğa manzarası, şehir manzarası, dünyadan manzaralar, yağlı boya, graffiti, hayvanlar alemi, tarihi kişilikler vb. her fotoğrafı üç boyutlu olarak strafor duvar kaplama panelleri ile duvarlarınızda yaşatabilirsiniz.

Baskılı duvar panelleri ile her ortamı evlerinize taşıyabilirsiniz.

Anıları Yaşatın

Ayrıca en sevdiğiniz fotoğrafınız, aile fotoğrafı, en mutlu an ya da kendi çektiğiniz doğal fotoğrafları paneller üzerine baskılatarak duvarlarınızda ölümsüzleştirebilirsiniz. 5 MP çözünürlüğün üzerindeki fotoğrafınızı götürerek ve uygulayacağınız duvarın boyutunu söyleyerek kendinize özel paneller yaptırabilirsiniz.

Kendi fotoğraflarınız ile anılarınızı duvarlarınızda yaşatabilirsiniz.

Sağlık ve Kalite

Uygulaması kolay olduğu kadar temizliği de bir o kadar kolaydır. Asla mikrop barındırmama özelliği ile gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Özel temizlik maddesine gerek olmadan kuru bir bez ile tozu alarak temizleyebilirsiniz. Kalite bakımından oldukça kaliteli olup uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Kolay temizlenme özelliği ile hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

 

” Bu panellere nereden ulaşırım “ diye düşünüyorsunuz, biliyoruz. Sizler için yaptığımız araştırmada; en güvenilir ve en kaliteli strafor duvar panellerine, dekozen.com dan ulaşabilirsiniz.

http://dekozen.com/

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here