- Reklam -

Perdeler, ev dekorasyonunda adeta salonun makyajı gibidir. Koltuk takımları, mobilyalar ya da halılar ile kombinlenerek dekorasyonu tamamlarlar. Perdeler, genellikle pencerelerden içerinin veya dışarının görülmemesi için kullanılsa da bazen perdeyi kenara çekip, dış mekanı evlerinin içine yansıtmak istenebiliyor. Bu gibi durumlarda ise imdadınıza perde tokaları yetişiyor. Perde tokaları ile perdenizi yan tarafta toplayabilir, fon perdeleriniz içinde dekoratif bir detay oluşturabilirsiniz. Daha önceki yazımızda perde seçimi fikirlerini sizler için paylaşmıştık. Bugün de dekoratif perde tokaları fikirlerini sizler ile paylaşıyoruz.

Perde tokaları ile perdelerinize hareket katın.

Perde toplama tokaları küçük bir detay olsa da doğru tercihler ile salona ya da odalara hareket ve keyif katar. Oldukça geniş yelpazeli bir ürün olan tokalar, her odaya ve her tarza uyumluluk gösteriyor. Hayalinizde tasarladığınız perde tokasını bulmak oldukça mümkün olsa da kendinizde bu tokaları yapabilirsiniz.

Perdelerdeki Şıklık

Şık tasarımlı evlerin bir numaralı tasarımı, taşlı perde tokalarıdır. Evdeki o şık havaya tamamlayıcı bir detay olarak karşımıza çıkar. Genellikle duvara monte edilen bu toka, kanca şeklinde gelerek ucunda elması andıran taş ile süslenmiştir. Fon perdeleri için mükemmel bir tasarımdır.

taşlı perde tokaları şık dekorasyonların en iyi detaylarından.

Farklı Figürler

Perde tokası olarak, çok sevdiğiniz ve her detayda kullandığınız figürleri perde tokalarında da kullanabilirsiniz. Sadeliği ve tasarımı sevenler için çok iyi bir ürün.

Farklı figürleri ile perdelerinize eşsiz bir görünüm kazandırın.

Çocuk Odası Perde Tokaları

Çocuk odası denildiğinde renkli duvarların, eğlenceli aksesuarların olduğu bir oda gelir akıllara. Perdeleri de sıkıcı detaylardan yapmak yerine, oyuncak figürlü perde tokalarını kullanarak oldukça eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Eğlenceli oyuncaklar ile çocuk odası perdelerine hareket katın.

Doğal Tasarımlar

Evinizde doğayı yaşamayı sevenlerden ve dekorasyonda doğadan yasımalar kullanılıyorsanız bu tasarım tam size göre. Halatın o doğayı temsil eden tasarımı ile perdelerinizde bu tasarımları kullanarak evinizde doğal bir hava oluşturabilirsiniz.

Doğayı halat tasarımları ile evinize taşıyın.

Zarif Fiyonklar

Fiyonklar her zaman zarafeti ve şirinliği temsil ederler. Sizde perdeleriniz ile evinizde zarif bir hava yaratmak isterseniz fiyonk perde tokalarını tercih edebilirsiniz. İster hazır alabilir isterseniz kendiniz kumaş ile fiyonk yaparak kullanabilirsiniz.

Fiyonkların zarifleri ile evinize zarafet katın.

Kelebekler

Kelebekler, baharın, temiz havanın en güzel temsilcilerindendir. Perdeleriniz de kullanacağınız kelebek perde tokaları ile her mevsim baharı yaşıyor gibi hissedebilirsiniz.

Kelebek tasarımları ile baharı evinize taşıyın.

Demirin Gücü

Evinde sadeliği seven ve demirden aksesuarlar ile dekorasyonu güçlendirenler için tasarlanmış demir perde toplama tokaları ile dekorasyonun gücüne güç katın.

Demir tasarımlar evi evinizin dekoruna güç katın.
- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here