- Reklam -

Ev dekorasyonunuzun tamamlayıcı parçalarından biri olan dekoratif raflar, duvarlarınıza şık bir görüntü katmakla birlikte alandan tasarruf etmenizi ve duvarlarınızdaki şıklığı yakalamanızı sağlayacaktır.

Raflar kimi zaman sizin için bir kütüphane, kimi zaman bir depolama alanı kimi zaman ise mutlu anlarınızın çerçevelerinin mekânı olacaktır. Ustalık gerektirmeden kolayca kurulabilen bu raflarla duvarlarınıza estetik bir görüntü katarak evinizin havasını küçük bir dokunuşla değiştirebilirsiniz. Farklı renk ve desen seçenekleriyle duvarlarınıza alternatif dekor seçenekleri sunan raflar, evinizin mimarisi ile bütünleşerek duvarlarınızda hoşluk yaratacaktır.

poligon, üçgen
Estetik görünümlü dekoratif duvar rafları

Uzun ömürlü, özel tasarlanmış bu raflar bazen asimetrik kesimler ile bazen de farklı renklerdeki ahşap dokusu ve desenleri ile evinizin mimari çizgisini bir üst noktaya taşıyacaktır. Evinizin her alanında rahatlıkla kullanabileceğiniz minimal ve estetik tasarımlı raflar ile odalarınız size her zamankinden daha samimi görünecektir. Mutfağınızda, banyonuzda hatta balkonlarınızda dahi kullanabileceğiniz dekoratif duvar rafları monte edilen her yerde aradığınız şıklığı yakalamanıza olanak sağlayacaktır.

Banyolarda Duvar Rafları

Banyolarınızdaki kalabalığı estetik bir düzene sokmanıza yarayacak dekoratif duvar rafları, duş jelleriniz, şampuanlarınız, havlularınız ve diğer banyo dekor ürünleriniz için muhteşem bir depolama alanı oluşturmanızı sağlayacak.

banyo dekoratif duvar rafları
Banyo dekoratif duvar rafları

Yatak Odalarınıza Özel Duvar Rafları

Yatak odanıza romantik bir görünüm kazandıracak olan rafları yatağınızın üst kısmında konumlandırabilir burada sevdiğiniz aksesuarları sergileyebilir ya da sevdiklerinizle olan fotoğraflarınıza yer verebilirsiniz.

yatak odası dekoratif duvar rafları
Yatak odası dekoratif duvar rafları

Salonlarınız İçin Duvar Rafları

Ve evinizin gözbebeği salonlarınız… Dostlarınızı ağırladığınız, samimi sohbetlerin yapıldığı, kalabalık aile toplantılarına ev sahipliği yapan salonlarınız… Sadece birkaç tane rafla salonunuza sihirli bir dokunuş yapabilir, tatil dönüşü severek aldığınız dekoratif ürünlerinizi burada sergileyebilirsiniz.

Salon dekoratif duvar rafları
Salon dekoratif duvar rafları

Mutfaklarınız İçin Dekoratif Duvar Rafları

Mutfaklarınız için de kullanabileceğiniz dekoratif raflar ile mutfaklarınızda estetik bir görünüm yakalayabilirsiniz. Kahve fincanlarınız, renkli şişeleriniz, reçel kavanozlarınız mutfağınızdaki şıklığı ve inceliği yakalamanızı sağlayacaktır.

Mutfak dekoratif duvar rafları
Mutfak dekoratif duvar rafları

Balkonlarınıza Özel Duvar Rafları

Balkonlarınızı da seveceksiniz… Dekoratif duvar raflarını evinizin yalnızca iç mekânlarında değil dış mekânların da kullanabilirsiniz. Balkonunuzda kış çayınızı yudumlarken hemen arkanızdaki raftan bir dergi alıp anın tadını keyifle çıkabilirsiniz.

Balkon dekoratif duvar rafları
Balkon dekoratif duvar rafları

Ev dekorasyonu denilince akla ilk gelen şeylerden biri dekoratif duvar rafları olmuştur. Evinizin her alanında rahatlıkla monte ederek kullanabileceğiniz dekoratif duvar rafları; farklı renk, desen ve şekil kombinasyonları ile duvarlarınızda şıklık yaratacaktır.

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here