- Reklam -

Bir çok kişi bazen zor dönemlerden geçebiliyor. Bazılar her ne kadar dönemsel olsa da bunlardan hızlı kurtulma yollarından bir tanesi ise bulunduğunuz alını değiştirmektir. Konfor alanı dediğim olgu insanın alışık olduğu ve her zaman güvende hissettiği alandır. Evimiz bizim konfor alanlarımızdan bir tanesidir. Bu yüzden evde ki değişikler doğrundan konfor alanını oradan sizi etkileyecektir.  Konfor alanı değiştirmek istiyorsanız ve kafanızda kesinleştirdi iseniz kolları sıvamaya başlayabilirsiniz. Eğer dekorasyon için pek bir fikriniz yok ise size bu yazıda  bazı denemeye değer dekorasyon fikirleri  sunmaktayız. İster doğrudan ister ilham alarak dekorasyon değişikliğinizi sağlayabilirsiniz.

HER ŞEYİ YENİDEN DÜZENLEYİN

allık tonları Oturma Odası İç Tasarım Trendleri 2019

Bir şeyin yerleşimi ve düzeni sizi bir süredir rahatsız ediyorsa,ilk işiniz elinize kalem kağıt alarak  kontrol ve plan listesi olacaktır. Dekorasyon değişikliğnize dilediğiniz yerden başlama özgürlüğüne sahipsiniz. Fakat, size tavsiyemiz en çok vakit geçirdiğiniz bölgeleri seçmeniz  örneğin salon veya oturma odası gibi yerler seçmeniz daha iyi bir sonuç elde edersiniz. Gözünüze çarpan veya gözünüzün aşina olduğu bölgelere göz attın ve sorunlar var ise not edin. tespit edilen bölgenin nasıl dekorasyon yapılacağına dair fikirler düşünün eğer pek fazla fikriniz yok ise sitemizden dekor fikirleri alabilirsiniz.

Dekorasyona karar verdikten sonra yapmanız gereken şey eğlenceli hale getirerek yapmanız depresyondan çıkmanız daha hızlı olacaktır.

EŞYALARINIZIN YERİNİ DEĞİŞTİRİN

İç tasarım trendleri yaz

İç mekanda her zamankinden daha fazla zaman geçirdikten sonra çevrenizden biraz rahatsızlık ve yorgunluk hissettiğiniz olmuştur. Bu hissi kendi yararınıza kullanın ve mevcut mobilya yerleşimlerinizi yeniden gözden geçirin .

Belki de sandalyeniz yada koltuğunuz başka bir yerde daha iyi görünebilir ya da belki de çalıma masanızı çalışmanızda daha konsantre edecek bir konum bulacaksınız. Durum ne olursa olsun, bu tekniği kullanarak size bir kuruş masraf olmayacaktır ve hızlı bir oda yenilemesi sağlamış olacaktır.

BAŞTAN AŞAĞI TEMİZLİK

The White Company Savoy Keten Koleksiyonu En İyi Çarşaf

Birçok evde ihmal edilen bir başka zorunluluk, yeterince sık bakım görmeyen yerler ve evin bazı unutulan kısımlarıdır. Bahar gelmişcesine detaylı bir temizlik yapmanız size gerekli hareketi sağlayacak özgüveni artıracaktır. Bu gibi durumlarda yani depresyon dönemlerinde kişisel bakımlarınızı ihmal etmeden yapmanız daha hızlı bir sonuç almanıza vesile olacaktır.

 

 

 

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here