- Reklam -

Şık, lüks, görkemli tasarımları ile göz dolduran, görenleri kendine hayran bırakan, dünyanın en ünlü mimarları tarafından tonlarca para harcanarak tasarlanan, bir çoğu 3-5 aileyi ağırlayabilecek dünyanın en güzel ev tasarımlarını bu yazımızda listeledik. İçlerinde ünlü oyuncu ve şarkılar ile ünlü iş adamlarının evleri de var…

dunyanin-en-guzel-evleri

Sabah uyandığında kim gözlerini bu evde açmak istemez ki? Kocaman bir havuz, görkemli bir dizayn ve şık görünümü ile ancak dünyanın zengin isimlerinin sahip olabileceği bu ev, dünyanın en güzel evleri listemize girmeyi hak ediyor.

dunyanin-en-guzel-evleri-2

Farklı tasarımı ve lüks görünümü ile modern bir dizayna sahip olan bu şık ev dizaynı, bahçesinde oturma alanları, havuzu ve palmiye ağaçları ile bir bütün oluşturuyor. Klasik bir ev tasarımından daha farklı olan bu ev, dünyanın en güzel evleri arasında yer alıyor.

dunyanin-en-guzel-evleri-3

Boydan boya camlı tasarımı ile içinde yaşayanların hiç sıkılmayacağı bir ev tasarımı. Sade ve modern dekorasyonu, farklı tasarım mimarisi ve hemen önündeki sonsuzluk havuzu ile özel bir tasarıma sahip.

dunyanin-en-guzel-evleri-4

Özel tasarım evlerden biri olan bu ev, havuzun içindeki oturma alanı ile farklı bir dizayna sahip. Evin bahçesinin birçok tarafında bulunan oturma alanları ve yine havuzun hemen yanı başındaki hamağı ile oldukça özel bir tasarıma sahip olan bu ev, dünyanın en güzel evleri arasında yer alıyor.

dunyanin-en-guzel-evleri-5

Modern tasarım evlerden biri olan bu ev, bahçesindeki koca ağacı ve cam ile ahşabı buluşturan mimarisi ile oldukça şık ve özel bir tasarıma sahip.

dunyanin-en-guzel-evleri-6

Lüks bir ev deyince havuzsuz bir ev düşünemeyenler için harika bir ev. Dünyanın önde gelen ünlü isimlerinin oturabileceği kadar pahalı olan bu ev, özel tasarımı ve lüks dizaynı ile dünyanın en güzel evleri listemize girmeyi hak ediyor.

dunyanin-en-guzel-evleri-7

Benim için dünyanın en güzel evi harika bir deniz manzarası diyorsanız, boydan boya cam pencereleri ve muhteşem manzarası ile bu ev tam size göre.

dunyanin-en-guzel-evleri-8

Modern dünyanın lüks anlayışını yansıtan bu özel tasarım ev, ilk bakışta ne kadar pahalı olduğunu gösteriyor. Palmiyeleri, farklı tasarım havuzu ve özel dizaynı ile dünyanın en güzel evleri arasında ilk sıralarda…

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here