- Reklam -

Bir çok fotoğrafta gördüğün ve baktığınız da ise imrendiğiniz duvar dekorasyonları olmuştur. Sizinde fotoğrafını çekip sosyal medyaya yüklemek istediğiniz  duvar dekorasyonuzun olmasını istemişsinizdir. Sizde bir duvar tasarlama işine girişmiş ve pek fazla fikriniz yok ise sizlere ilk tavsiye. Fikir edinmek için internet ortamından esinlenmek sizlere yeni ilham ve tasarım fikirleri katacaktır. Size bu yazımız da ise basit kendinizin yapabileceği  bir kaç duvar tasarım fikirleri ve duvar dekor fikirleri ile sizleri  bu yükten bir nebze olsun rahatlatmak isteriz.

Şapkalar ile Duvar Tasarımı

DIY dekor şapkalar

Yaz sona erdiğinde, hasır şapkalarınızı şık vintage bir görünüm için boş bir duvara asarak odanızda güzel bir atmosfer yaratabilirsiniz. Bu gibi tasarımların en güzel özeliklerinden bir tanesi ise pek fazla zaman ve maddi kaynak harcanmadan kolaylık ile yapılabilmesidir. Bu  gibi tasarımlar için sadece bir kaç çivi ve çekiç olacaktır.

Bir çekiç ve çivi – veya duvara çivi koymaktan endişe duyuyorsanız kancalar – bu dekorları çabucak bir odaya eklemek için tek ihtiyacınız olan şeydir. İstediğiniz galeri duvarını uygun bir şekilde elde etmek için elinizde yeterli şapka yoksa, yerel bir bit pazarından veya ikinci-el satış yapan sitelerde yıpranmamış ve az kullanılmış şapkaları arayın.

Okuma Köşesi için Bir Tablo

Diy dekor okuma kuytu

Sakin, rahat bir okuma alanı yaratma fikrini seviyoruz . Bunun gibi bir alan tasarlamak deşarj olmak, makale yazmak veya en sevdiğiniz kitapla ile uğraşmak için mükemmeldir. Fakati, bu alana da güzel bir tablo ve loş ışıklandırma ile okuma köşesinin cazibesini arttırabilirsiniz.

Eğer okuma köşeniz yok ise çözümü basit. Evinizde bir sandalye veya tezgah ekleyebileceğiniz ve rahat yastıklar, battaniyeler ve ışıkla ayarlayabileceğiniz bir yer bulun. Yaşam alanınızın bir köşesinde yapılan küçük değişiklikler, ile kendinize zaman ayırabilirsiniz.

 

 

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here