- Reklam -

Genellikle dış mekanlarda görmeye alışık olduğumuz duvar taşları, artık varlığını iç mekanlarda da gösteriyor. Salonda, oturma odasında, mutfakta ya da yatak odasında… Evin her odasında kullanabileceğiniz, mekana şık ve dekoratif bir görünüm katan duvar taşları için taş görünümünde duvar kağıtları da oldukça fazla tercih ediliyor. Koçtaş, Tekzen, Bauhaus gibi yapı marketlerde de bulabileceğiniz duvar taşları ve taş görünümlü duvar kağıtları, her bütçeye uygun fiyat seçenekleri sunuyor. Daha çok modern ev dekorasyonunda karşılaştığımız bu taş duvarlar, iç mekan dekorasyonunda son yılların trendlerinden. Dilerseniz salonun bir duvarında, dilerseniz de mekanın tüm duvarlarında bu taşları tercih edebilirsiniz. 

tas-duvar-modelleri

Gördüğünüz gibi sıradan bir dekorasyonun havasını bile anında değiştirebilecek güce sahip bir detay. Duvarlarda taşlar kullanmak son dönemde oldukça moda. Görümün olarak dağ evlerini ve köy evlerini anımsatan, aynı zamanda trend bir dekorasyon da yaratan bu taşlar, lüks ev dekorasyonunda da sıkça tercih ediliyor.

tas-duvar-modelleri-2

Gerçek duvar taşları, iç mimarların ve dekaratörlerin sıkça kullandığı detaylardan. Salonda ya da oturma odanızda, duvar dekorasyonunda kullanabileceğiniz duvar taşlarını tek bir duvarda tercih etmenizi öneriyoruz. Bütün duvarların taş olması bir süre sonra sizi sıkabilir ya da gözünüzü yorabilir. Onun yerine salonda oturma alanının karşısındaki duvarı taş kaplatabilirsiniz.

tas-duvar-modelleri-3

Modern bir dekorasyonunuz ve onu tamamlayacak şık bir detaya mı ihtiyacınız var? O halde duvarlarda taş detayını kullanabilirsiniz. Bu tarz yüksek tavanlı ve büyük mekanlarda tek bir duvar yerine mekanın tüm duvarlarını duvar taşları ile dekore edebilirsiniz.

tas-duvar-modelleri-4

Salon dekorasyonunda bir duvarı televizyon ünitesine mi dönüştürmek istiyorsunuz? Salon dekorasyonunuz için elektrikli şömine tercih etmeye ne dersiniz? Evinizin içinde yer alan kolonlar mı var? O halde saydığımız tüm bu alanlar için taş duvar ya da taş görünümlü duvar kağıtlarını tercih edebilirsiniz.

tas-duvar-modelleri-5

Bazı büyük yapı marketlerde ve dekorasyon mağazalarında bulabileceğiniz gerçek taşlar ile dekore edeceğiniz duvarlarınız, artık çok daha lüks ve doğal bir görünüme kavuşacak.

Yalnızca salon ya da oturma odasında değil, mutfak dekorasyonunda da duvar taşları ya da taş görünümlü duvar kağıtlarını tercih edebilirsiniz. Bu taşlar, özellikle beyaz ve kahverengi mutfak dolapları ile iyi bir uyum yakalıyor.

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here