- Reklam -

Ev dekorasyonun tamamlayıcı parçalarından biri de dekorasyonda kullandığınız aksesuarlardır. Bu aksesuarlar bazen tatil dönüşü aldığınız biblolar olabilirken bazen de duvarda kullandığınız dekoratif kanvas tablolar olabilir.

Evinizde her şey tamam ama yine de eksik birtakım şeyler mi var? Mesela duvarlarınız çok mu boş kaldı? Uygun fiyatlarda tamamlayıcı aksesuarlara ihtiyacınız varsa dekoratif kanvas tabloları tercih edebilirsiniz. Kanvas tablolar, ressamların yağlı boya resim yaparken kullandığı tuval bezi denilen kumaşa dijital baskı makineleri yoluyla yapılan baskı sonucu oluşan duvar aksesuarlarıdır. Dekorasyonunuza ve zevkinize uygun modellerde ister bir ressamın fırçasından çıkmış gibi görünen sanatsal kanvas tablolardan, bir tablo kullanmak yerine üç ya da beş tane olarak tasarlanmış parçalı tablolardan, isterseniz de şehir manzaralarının yer aldığı dekoratif kanvas tablo çeşitlerinden birini tercih ederek duvarlarınıza hareket katabilirsiniz. Baharın gelişiyle beraber evinizde biraz neşe ve hareketlilik istiyorsanız duvarlarınızı dekoratif kanvas tablolar ile süsleyin derim. O halde sizler için araştırdığım en güzel dekoratif kanvas tablo fikirleri için sizleri yazıma bekliyorum.

Dekoratif - Parçalı Kanvas Tablo
Dekoratif – Parçalı Kanvas Tablo

Şehir Manzaralı Dekoratif Kanvas Tablolar

Buram buram tarih kokan mekanları duvarlarınıza taşımak istiyorsanız şehir manzaralı dekoratif kanvas tabloları değerlendirmenizi öneririm. Mesela Kız Kulesi, Ortaköy Camisi, Boğaziçi Köprüsü, Galata Kulesi, Tarihi Yarımadası ve daha nicesiyle ünlü İstanbul’ umuzun büyülü atmosferini duvarlarımızda görmek istemez miyiz? Eğer bir İstanbul aşığıysanız duvarlarınıza İstanbul manzaralı kanvas tablolar ile hareket katabilirsiniz.

Şehir Manzaralı Dekoratif Kanvas Tablo
Şehir Manzaralı Dekoratif Kanvas Tablo

Parçalı Kanvas Tablolar

Duvarlarınız çok boş kaldıysa ve daha farklı bir görünüm istiyorsanız son zamanların modası parçalı dekoratif kanvas tabloları tercih edebilirsiniz. Parçalı kanvas tablolar, genellikle tek bir resmi parçalara ayırarak 3 ya da 5 tane tabloda birleştiren 3 boyutlu görünen tablo modeli olarak karşımıza çıkmaktadır. Eğer farklı bir şeyler istiyorsanız parçalı kanvas tablo modellerini tercih edebilirsiniz.

Ağaç Baskılı , Dekoratif Parçalı Kanvas Tablo
Ağaç Baskılı , Dekoratif Parçalı Kanvas Tablo

Modern Soyut Kanvas Tablolar

Soyut resim, doğada var olan nesneleri olduğu gibi betimlemek yerine sanatçının özgün yorumlaması ile ortaya çıkmış türe denir. Eğer evinizde sanatsal bir obje, detay, aksesuar kullanmak istiyorsanız, soyut resimlerin dijital baskı yoluyla kanvas tablolara taşınmış halini tercih edebilirsiniz. Picasso’nun hayranlık uyandıran sanatsal tabloları neden sizin duvarlarınıza da hareket katmasın?

Soyut Resim Baskılı Dekoratif Kanvas Tablo
Soyut Resim Baskılı Dekoratif Kanvas Tablo
- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here