- Reklam -

Ev dekorasyonu denilince akla ilk gelenlerdendir mumlar. En önemli ve en çok kullanılan aksesuarlardan biridir. Özellikle dekorasyonda çok esnek bir kullanım yaratmasından dolayı sıklıkla kullanılır. Mum ışığının etkileyici bir şıklığı var iken aynı zamanda rahatlatıcı bir etkisi de vardır. Bu nedenle bazı evlerde aydınlatma olarak sadece mum ışığı kullanılır. Kullanım alanı bakımından oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan mumlar, iç ve dış mekanların vazgeçilmez aksesuarlarındandır.

Mum Tutkusu

Herkes aksesuar olarak mumları çok sever, ama bazılarında bu mum sevgisi tutku olabiliyor. Evlerin her yerine hatta banyo ve mutfaklarında bile aksesuar olarak mum kullandıklarını görebilirsiniz. Dışarı çıktıklarında mum almadan girmeyen kişilerin evleri adeta mum cennetine dönüşebiliyor.

Romantizm = Mum

Romantik ve özel anların baş rol oyunculuğunu üstlenir mumlar. Romantizm denildiğinde mum olmazsa olmazlardandır. Mum ışığı kadife bir alacakaranlık, tavanda ve duvarlarda parıltılı gölgeler, sıcacık bir sarı yansıma oluşturmasından dolayı, duyguları daha da yoğun bir şekilde hissedilmesini sağlıyor. Tüm bunların yanı sıra, ortama da büyüleyici bir şıklık katıyor.

Sofralardaki Şıklık

Yemek masalarına şıklık katmak isteyenlerin bir numaralı tercihidir, mumlar. Yemek masalarında mum kullanımı genellikle şamdanlar ile sağlanır. Şamdan sevmeyen ya da masada farklılık yaratmak isteyenler kadehler, cam kaseler vb. ürünler ile mumlarını rahatlıkla ve kolayca kullanabilirler.

Her Yerde Mum

Mum ile evlerinizin her köşesinde farklı dekorasyonlar yapabilir, istediğiniz loş ortamı yaratabilirsiniz. Yerlerde, ünitelerinde, sehpaların üzerinde, koridorlar ya da antrede, banyoda, mutfakta veya yatak odasında, mumlarla hem şık hem de romantik bir ortam yaratabilirsiniz.

Etkileyici ve Hoş Kokular

Mum sadece dekor amaçlı değil, evlere hoş kokular yayılmasını sağlayan bir aksesuardır.  Kokulu mumlar ile eve girdiğiniz anda sizi büyüleyen kokuların etkisinde kalabilirsiniz. Sevdiğiniz her kokuyu, hatta egzotik ve tropikal meyve kokularını bile mumlar ile sağlayabilirsiniz. Çevresine verdiği ve yansıttığı ışığı sayesinde rahatlarken etrafa verdiği kokular ile kendinizden geçebilirsiniz.

Küçükten Büyüğe Her Boyutta

Dekorasyon için istediğiniz boyutta, istediğiniz şekilde mumları, ayrı ayrı ya da birlikte dekore edebilirsiniz. Mumlar ürün çeşitliliği konusunda çok geniş bir yelpazeye sahipken aynı zamanda da uygun bir aksesuar olması cezbedici bir özellikte olmasını sağlıyor.

- Reklam -

1 Yorum

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here