- Reklam -

Salon dekorasyonunda tercih edilen modern ve lüks detaylardan biri olan elektrikli şömine, kışın kapıda olduğu şu günlerde; evinizde sıcak, romantik ve şık bir hava yaratacak. Salon dekorasyonunuzda değişiklik yapmak istiyorsanız, siz de tercihinizi bu dekoratif şöminelerden yana kullanabilirsiniz. Apartman dairesinde oturuyorum diye üzülmeyin, klasik bir şömine yerine dekoratif amaçlı kullanılan bu şömineleri tercih edebilirsiniz. Elektrikli şömine ile salon dekorasyonuna örnek 10 tasarımı bu yazımızda listeledik…

elektrikli-somine-ile-dekorasyon

Gerçek bir şömine görünümü yaratmak için, dekoratif şömine panelleri ile birlikte kullanacağınız elektrikli şömine, salon dekorasyonunun havasını değiştirecek. Siz de fotoğraftaki gibi aksesuarlar ve dekoratif içki şişeleri ile şömine etrafını süsleyerek lüks ve modern bir dekorasyon yaratabilirsiniz.

elektrikli-somine-ile-dekorasyon-2

Modern bir salon dekorasyonu yaratmak için, aksesuar seçiminde tercihinizi elektrikli şömineden yana kullanabilirsiniz. Salonun oturma köşesinin karşısına konumlandıracağınız ve dekoratif panel ile birlikte gerçek bir şömine görünümü yaratacak bu elektrikli modeller, en az gerçeği kadar romantik ve şık bir hava yaratıyor.

elektrikli-somine-ile-dekorasyon-3

Lüks dekorasyonda en çok kullanılan dekorasyon unsurlarının başında gelen şömine, apartman dairelerine elektrikli tasarımları ile giriyor. Evde bacanız yoksa üzülmeyin. En az gerçeği kadar şık ve dekoratif bir görünüm yaratan elektrikli şömine ile dekorasyonda değişiklik yaratmak hiç de zor olmayacak.

 

elektrikli-somine-ile-dekorasyon-4

Klasik tasarımların yanı sıra modern çizgileri ile lüks ev dekorasyonunda karşımıza çıkan bu tarz tasarımlarda duvar için hazır paneller kullanılırken evde tadilat da gerekebiliyor. Duvar içinde kullanılan bu şömine, eve havalı ve lüks bir görünüm kazandırıyor.

elektrikli-somine-ile-dekorasyon-5

Yine benzer bir model. En küçük mekanlarda bile kullanabileceğiniz, hazır panel olarak duvara monte şeklinde tasarlanan bu elektrikli şömineler, salon ve oturma odası dekorasyonları için dekoratif ve şık aksesuarlardan.

elektrikli-somine-ile-dekorasyon-6

Artık çok daha farklı model ve tasarımlar ile tasarlanan elektrikli şöminelerde bu tarz modern ve lüks modeller ile salon dekorasyonunuza ayrı bir hava katın. Hem şık hem de modern tarzı ile duvara monte ederek kullanabileceğiniz, klasik bir şömine tasarımından farklı olarak daha lüks bir görünüme sahip olan bu tasarımı, özel dekorasyon mağazalarında bulabilirsiniz.

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here