- Reklam -

Salonda, oturma odasında, çalışma odanızda ya da yatak odanızda  çok sevdiğiniz kitaplarınız için kullandığınız kitaplığınız için farklı ve ilginç tasarımlar tercih etmeye ne dersiniz? Dekorasyon dergileri ve dekorasyon sitelerinde rastladığımız ve en beğendiğimizi ilginç kitaplık tasarımlarını bu yazımızda listeledik…

ilginc-kitaplik-tasarimlari

Oturma odanızın duvarında harita şeklinde bir kitaplığa ne dersiniz? Küçük mekanlar için de duvara monte edilen ve yerden tasarruf sağlayan bu tarz tasarımlarda ilginç modellerden yararlanarak şık ve modern bir oturma odası dekorasyonu yaratabilirsiniz.

ilginc-kitaplik-tasarimlari-2

İki farklı kitaplığın iç içe geçtiği bu farklı ve ilginç tasarım kitaplık, çok büyük bir kitaplık koleksiyonu olmayanlar için ideal. Oturma odanız ya da yatak odanız için farklı bir kitaplık modeli arıyorsanız, bu tasarım kitaplığı tercih edebilirsiniz.

ilginc-kitaplik-tasarimlari-3

Şık bir duvar aksesuarı ve aynı zamanda ilginç tasarım bir kitaplık örneği olan bu model, kitaplık, CD ve aksesuarlarınızı bir arada kullanabileceğiniz şık bir duvar ünitesi.

ilginc-kitaplik-tasarimlari-4

Kahve fincanlarından ilham alan ve oldukça modern bir tasarıma sahip olan bu modern kitaplık, farklı ve ilginç bir kitaplık modeli arayanlar için ideal.

ilginc-kitaplik-tasarimlari-5

Yapboz şeklindeki tasarımı ile oldukça farklı bir model olan bu kitaplık; oturma odası, salon ve yatak odası dekorasyonlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir ürün. Oldukça büyük bir kitaplık olduğu için, geniş bir kitap koleksiyonu olanlara da hitap ediyor.

ilginc-kitaplik-tasarimlari-6

İnsan figürlerinden ilham alan ve koşan insanları temsil eden bu duvara monte kitaplıklar, oturma odaları ve yatak odalarında kullanabileceğiniz ürünler. Farklı ve ilginç kitaplık tasarımları arıyorsanız, bu ürünleri tercih edebilirsiniz.

ilginc-kitaplik-tasarimlari-7

Yarasa figürlü bu modern kitaplık, dekoratif bir duvar aksesuarı olarak da kullanılabilir. Büyük kitaplığınıza ek olarak, ders kitaplarınız ya da film koleksiyonunuz için oturma odanızın duvarında bu yarasa şeklindeki kitaplığı tercih edebilirsiniz.

ilginc-kitaplik-tasarimlari-8

Kitapları ve oturma alanını aynı tasarımda buluşturan bu kitaplık, oldukça ilginç ve modern bir tasarım. Oturma odanızda, salonda ya da yatak odanızda kullanabileceğiniz bu ilginç tasarım kitaplık, geniş mekanlar için kullanışlı bir aksesuar.

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here