Yaşayan Duvarlar İç Mekanlara Doğal Güzellik Sağlar

Mülkiyet Kardeşler üzerinde görülen dikili duvar
- Reklam -

 

Hiçbir şey güzel bir yeşillik gibi evinize yakışacak  başka bir dekor bulunamaz sanırım. Bu yüzden yosun duvarlarının büyük ilgi duymaktayız. Büyümeleri kolaydır, ve evinizin havasını değiştireceğine eminiz. Daha fazla bilgi edinmeye hazır mısınız? Ev için canlanmak için favori örneklerimizi topladık. Burada evinizde herhangi bir oda için 18 şık yosun duvarları.

Korunmuş Yosun Duvarı

Moss duvarları küçük oturma odasına renk ve doku ekler

 

Sadece bitkileri canlı tutmak için çok iyi olmadığınız için, evinizde doğal yeşilliklere sahip olamayacağınız anlamına gelmez. Faal durumda, korunmuş olan bu yosun duvar paneli , İngiltere’deki PlantCare bölgesinde keşfedildi. Doğal gliserin ve boyalar sayesinde korunan hakiki ve sürdürülebilir bir şekilde yetiştirilen yosundur.

Yosun Duvarları Buharlı Banyolar İçin Mükemmel

banyoda yosun duvar

 

Yosun duvarları banyolar için idealdir, çünkü suyu buhardan emer. San Franciso, Kaliforniya merkezli Mimari firması, Siol , bu yaratılan ana banyo sadece ev sahibi günlük ihtiyaçlarını kolaylaştırır hem de muhteşem doğal yeşillik için özlem karşılar. Buharlı aynaları artık  görmekten çok yeşillikli bir duvar görmeyi kim istemez.

New York’ta mutfak içinde yosun duvarları

penceresiz mutfakta yosun duvar

 

Bu New York City’de, çirkin bir manzarayı gizleyen tuğla duvarlı pencereler  , Kaliforniya’da bulunan Artisan Moss’un iki yosun duvar panelinin çekildiği bir odak noktası haline geldi . Şirketin sahibi Erin Kinsey, yaptığı çalışmayı bitki resimleri olarak ifade ediyor ve iyi bir bakıştan sonra nedenini anlamak kolay.

Kinsey’nin kreasyonları korunmuş doğal bitkilerden oluşuyor, çünkü güneş ışığı veya suya ihtiyaç duymazlar ve ilgi gerektirmezler. Dışarıda alerjisi olan yosun duvarlarına sahip olmanızın bilmesi gereken bir başka şey de koku ya da polen üretmez ve yaymaz.

Yemek odasında dramatik yosun duvar

Özel bir evde yosun duvarı

 

İtalya dışındaki Studio Svetti Architecture eski bir çiftlik evini kozmopolit bir cennete dönüştürdü . Evin canlı iç mekanı rustik kırsal alanı yansıtmaktadır. Evdeki favori mekanımız yemek odası. Duvarları örten yapraklı yeşillikler ve yosunlar.

Bu Yosun Duvarı Botanik Sanat Eseri

kınamak moss duvar

 

İngiltere’de bulunan Verti Grow’daki yaşayan duvar tasarımcıları, bu çarpıcı tasarımı küçük bir apartman dairesi için tasarladılar . Korunmuş botanik duvar sanatı parçası ana yaşam alanına girer. Ve bitki beslemek yerine alternatiflerin en iyisi, çünkü yosun artık bozulmadan durabiliyor çünkü, sulama gerektirmiyor.

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here