- Reklam -

Ev dekorasyonlarında deri koltuk ve aksesuarlar kullanımı tüm odalarda ve tüm dekorasyon fikirlerinde tercih edilebilir. Vintage, klasik, modern, geleneksel, spor dekorasyon fikirleri içinde kolayca kullanabileceğiniz deri aksesuarlar ve deri mobilyalar ile dekorasyonun istediğiniz şıklığa sahip olması çok kolay. Şık bir deri koltuk takımı ile salon içinde ışıl ışıl bir iç mekan yaratabilir, küçük bir puf koltuk ile oturma odası içinde nazik ve kibar bir dokunuş yaparak oturma odasını daha özel bir alan haline getirebilirsiniz. Kitap okuma odası, dinlenme odası ve misafir odası gibi odalarda deri koltuk takımı tercih ederek hem az kullanılan bu alanlarda daha kolay bir temizlik yapma imkanına sahip olabilir hem de her zaman şık olması ile misafirlerinize ve kendinize olan özeninizi dekorasyon ile ifade etmiş olursunuz.

Deri koltuk takımı ile çarpıcı dekorasyonlar yaratın.

Sürekli temiz kalan alanlar insana huzur ve pozitif enerji verir. Dekorasyon içinde kullanılacak olan aksesuarları da deri kaplama veya deri olarak tercih edebilirsiniz. Deri kaplı şık bir orta sehpa kullanarak oturma odası içinde farklı bir dünya oluşturabilir, yemek masası üzerinde tabak altlığı olarak deri peçeteler kullanabilir, tv ünitesi çerçevesinde deri kaplamalar kullanarak tv ünitesini muhteşem bir mobilya haline getirebilirsiniz. Eğer süslemelere ve dekoratif aksesuarlara meraklıysanız özel deri kaplama hazine sandığı tasarımına sahip orta masalar, puf oturma koltukları düşünebilir, kitaplıkta yer alan raf aralıklarını deri ile kaplayarak kitaplığı estetik bir sergi alanına çevirebilir ve aksesuarlarınızı bu alanda sergileyebilirsiniz.

Deri pufları anı zamandan orta sehpa olarakta kullanabilirsiniz.

Deri koltuk ve aksesuarlar,  dışında deriyi evinizin zemininde ve duvarında da kullanabilirsiniz. İç mimarlar tarafından tasarlanarak duvar içinde belirli oranlarda kullanılan deri zeminde de zemin döşemesi veya akrilik özelliklere sahip halılar olarak kullanılabilir. Bu özellikleri ile evinizin her alanında kullanabileceğiniz deri ile evinize adım attığınız andan itibaren estetiği ile sizi büyüleyen bir eve sahip olabilirsiniz.

Duvarlarınızda farklılık yaratmak için deri kaplamalar kullanın.

Evinizde yapacağınız dekorasyonlara deri koltuk takımı veya tekil deri koltuk kullanacaksanız dekorasyon fikri ile uyumlu deri kaplı aksesuarlarda tercih edebilirsiniz. Deri koltuk ve aksesuarlar, her renk ile uyumlu kontrastlar oluşturabilen bir malzeme olduğu için renk kontrastı oluşturmak için zorluk çekmezsiniz. Deri koltuk takımları ve deri dekorasyon aksesuarları ile ideal bir uyum yakalayabilirsiniz.

Yatak odası dekorasyonlarında deri şıklığı yaratabilirsiniz.
- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here