- Reklam -

Eğer evinizde yeterince alan olduğunu düşünüyorsanız evinizde çalışma ortamı oluşturmak için harika bir fırsattır. Ev de çalışma ortamınızın bulunması  sizleri  daha fazla motivasyon ve konsantrasyona sürekleyecek etkenlerden bir tanesidir. Ev ofis dekorasyonu ise bu konsantrasyon ve motivasyonu  sağlıklı ve yüksek bir  potansiyele dönüştürmek içinde önemlidir. İç dekorasyonlar dan  biri olan ofis tasarımları  ve dekorasyon fikirleri  sizleri  ev de çalışma alanı oluşturmak için sizleri  yardımcı olacaktır. Bu yazıda sizlere ev ofisi nasıl  tasarlanır? Ev ofisi nasıl dekorasyon yapılır? bunlardan  bahsedeceğiz.

Oturma Odası Düzeninizi Değiştirin

Modern ve hanımefendi ev ofisi

Bu küçük oturma odası dekorasyon ve mobilya düzenlemesini değiştirmek  bir ev ofisi için gerekli alanı yaratır. Kanepe ve koltukları  duvarların  önlerine yerleştirmek ve çalışma masanızıda  pencere önüne koymak  her zaman  iyi bir  seçim olacaktır. Duvarları ise açık renk tonlarında  boyanması  hayal gücünü artırmak ve enerjinize ekstra yarar sağlayacaktır. Çalışma masasının duvar önünde değilde pencere önünde bulunması dikkat dağınıklığını önleyecektir ve temiz bir ışığa sahip olmanızı sağlayacaktır.

Bir ev ofisine bir dolap açmak

Bir dolapta ev ofis

Eğer apartmanda yaşıyor ve yer sorununuz var ise size sunacağımız bu fikir tam size göre olacaktır. Çünkü  alan kaplamadan  ve eşya kirliliği oluşturmadan dolap içinde çalışma  ortamı hem yer kaplamayacak hemde mekanın ufak olması dikkat dağınıklığını önleyecektir.

Küçük mekanı en iyi şekilde kullanabilmek için iç mekan tasarımı için dar ve alçak profilli bir masa seçin. Üstündeki raflar kitaplara ve yazıcıya yer açın. Turuncu boya, canlandırıcı rengiyle masanızın aydınlanmasını sağlar. En iyi bölüm, dolap kapağının kapatıldığında çalışma ortamının perdelenmesini sağlar.

Oda Bölmesi Sağlayacak Perde

Bir perde arkasında ev ofis

Oda bölmesi oluşturmak için fazla bir bütçeniz yok ise  sizlere  vereceğimiz bu öneride oda bölmesini bir duş perde ile  düzenleyebilirsiniz. Oda bölmesi için fikir ve öneriler için Burdan yazımızı okuyabilirsiniz.

 

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here