- Reklam -

1) Dekoratif Kutular 

Salonda, oturma odasında, yatak odasında, banyoda, mutfakta ya da balkonda. Evin her odasında kullanacağınız dekoratif ve kullanışlı kutular ile evde dağınıklığı önlemek çok daha kolay olacak ve aradığınız şeylerin nerede olduğunu hatırlamanız daha kısa sürecek.

2) Raf Çözümleri

Eviniz küçükse, duvarlarda raflar hayatınızı kolaylaştıracak. Hem aksesuarlar hem de kitaplar için çalışma odaları, mutfaklar ve oturma odalarında kullanabileceğiniz raf çözümleri, küçük banyolarda da yerden tasarruf sağlarken dekoratif ve şık bir görünüm de yaratıyor.

3) Dolap İçi Çekmeceler

pratik-dekorasyon-cozumleri

Mutfakta ya da yatak odanızda kullandığınız dolapların bir bölümüne çekmeceler yaptırarak dolap içi çözümler yaratabilir, evin her alanında dekoratif ve kullanışlı alanlar yaratabilirsiniz.

4) Şarj Aletleri Kutusu 

pratik-dekorasyon-cozumleri-2

Evde herkesin şarj aleti bir yerlerde mi duruyor? Şarj aletlerini arayıp tarayıp bir türlü bulamıyor musunuz? Herkesin şarj aleti, kablolar evinizde dağınık ve karışık bir görünüme mi neden oluyor? O halde ayakkabı kutunuzu şarj aletlerini bir araya toplayabileceğiniz dekoratif bir kutuya dönüştürebilirsiniz. Her bir şarj aleti için kutuda yuvarlak delikler açınca dışarıda dağınık bir görün olmayacak.

5) Hasır Sepetler

pratik-dekorasyon-cozumleri-3

Mutfakta, banyoda, oturma odasında ya da yatak odasında; saydığımız tüm bu alanlarda kullanabileceğiniz hasır sepetler dergiler, kıyafetler, oyuncaklar, banyo setleri ya da kirli çamaşırlar için kullanışlı ve dekoratif bir kullanım sağlıyor.

6) Yatak Altı Depolama 

pratik-dekorasyon-cozumleri-4

Yatak altlarını depolama alanlarına dönüştürerek evde fazladan kullanım alanı yaratın. Sandıklı yataklar ya da fotoğraftaki gibi sepetler kullanarak yatak odalarında pratik ve kullanışlı bir ortam yaratın.

7) Köşeleri Değerlendirin

pratik-dekorasyon-cozumleri-5

Salonda, mutfakta, holde, evin her köşesinde kullanmadığınız alanları ve köşeleri değerlendirmeyi unutmayın. Fotoğraftaki gibi pratik bir çözüm ile, fazla yer kaplamayan, dekoratif ve şık bir oturma alanı yaratarak hem evinizdeki köşeleri değerlendirmiş olacak, hem de her mevsim dışarıyı izleyebileceğiniz rahat bir köşeye sahip olabilirsiniz.

8) Her Alanı Değerlendirin

pratik-dekorasyon-cozumleri-6

Banyoda lavabo dolabının altına konumlandıracağınız hasır sepetler ile banyo ürünlerini saklayabilir, küçük banyolarda klozetin üzerine raflı sistemler tercih ederek fazladan kullanım alanı yaratabilirsiniz. Evin diğer her alanında bu dekoratif çözümlerden yararlanarak evinizde maksimum alan yaratabilirsiniz.

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here