- Reklam -

TV’nizin Arkasındaki Kabloları Eski Ekmek Etiketleriyle Düzenleyin

Ekmek etiketleri kullanarak kablolar ve teller nasıl organize edilir

Evimize sunduğumuz daha fazla teknoloji, daha fazla sade tutmak zorundayız. Bazı şeyler kablosuz olsa da, TV’nize bağlı çoğu elektronik cihaz değil. Eğlence konsolunun arkasına gitmek zorunda kalsaydınız, hangi kablonun olduğuyla ilgili olarak ne kadar kolay gördüğünüzde güldüğünüzü bilirsiniz. Eski ekmek etiketlerini kullanarak iyi düzenleyin.

Bu ev organizasyonu hilesinde ofiste bilgisayarınızın arkasında iyi işe yarar. kablolarınızı düz tutmak için başka yollara mı ihtiyacınız var? Şarj cihazlarının yere düşmesini önlemek için bazı bağlayıcı klipsleri masanın kenarına klipsleyin: anlık ve ucuz şarj istasyonu elde etmiş olursunuz.

Dosya Klasörlerinde Yeniden Kullanılabilir Bakkal Çantalarını Organize Edin

Market çantalarını düzenlemek için dosya klasörleri nasıl kullanılır

 

Ofis deposundaki bu dosya klasörleri, yalnızca bu amaçlı dosyaları saklamak için yapıldı. Ama en çok ev sahibi gibi bir şey varsa, etrafta çok sayıda ekstra çanta var. Bu veya herhangi bir dosya klasörünü kiler veya dolap kapısının içine yapıştırın.

Yeni klasörler için dosya klasörleri ve dergi sahipleri sürekli olarak kullanılmaktadır. Mağaza, su şişeleri, konserve yiyecekleri, kalay folyoları depolayın – bu ucuz klasörlerde mutfakla ilgili her şey saklanabilir.

Ayakkabı Organizatörleri ile Temizlik Dolabı Düzenleme

Ayakkabı organizatörlerini kullanarak bir temizlik dolabı nasıl organize edilir.

 

Bir temizlik dolabına sahip olmak için yeterince şanslıysanız, aynı zamanda temizlendiğinden ve organize olduğundan emin olmak için zaman ayırmalısınız. Temizlik ürünleri herhangi bir alanı organize etmek için bir yol var, bu yüzden bu kapı askısı  ayakkabı organizatörü onları organize ve kolayca erişilebilir tutmak için mükemmel bir iş yapar.

Ayrıca, bir asma ayakkabı organizatörü alıp, burada gördüğünüz gibi kağıt havluları saklamak için kullanın. Temizlik dolabınız bir çamaşır dolabı olarak iki katına çıkarsa, ekstra banyo havlusu ve nevresim için asma ayakkabı organizatörü kullanın.

Bir Yatak Odası Düzenlemek için Bir Eski Bir Çekmeceyi Yeniden Kullanın

Yatak odası organizasyonu için eski bir çekmece nasıl kullanılır

Bazı eski boyalar ve bir  çok metaryelleri  saklayabileceğiniz bir edinmek asılında oldukça kulağa  hoş geliyor fakat nasıl yapılacak konusuna gelirsek.Eski  bir çekmecenizi yatağınızın altına  koyduğunuz zaman makul derecede bir alan elde etmiş olursunuz.Dilerseniz  çocuğunuzun oyuncaklarının koyacağı bir yerde olabilir. Kulağa hoş gelmiyor mu?

Banyo için bir Havlu Rafı içine bir Şarap Rafı dönüştürme

Banyoda bir havlu askısı için bir şaraplık kullanın

 

Yeni bir ev hilesi icat etmeye çalışırken, bir nesnenin tüm olası kullanımlarını göz önünde bulundurmak gerekir. Şarap rafını havlu askısı olarak yeniden icat etmeye karar veren kişi bir dahidir! En iyi kısım? Bu kırma, küçük banyolarda çok ihtiyaç duyulan depolama alanı sağlar .

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here