- Reklam -

Evde kedileri, zamanla evlerin bireyleri haline gelir. Ev sahipleri kadar özel alanlara ihtiyaç duyarlar. Bu nedenle evlerin içerisinde kedilere de özel alan yaratmak gerekir. Kedilerin bakımı için pek çok malzemeye ihtiyaç vardır. Kedi tuvaleti, tarağı, mamalar, oyuncaklar, mama ve su kapları gibi. Kediniz için gerekli olan malzemeleri, daha şık ve düzenli bir şekilde kurgulayabilirsiniz. Salon, mutfak, koridor ya da kapalı balkonunuzda yerleştireceğiniz bir dolap işinizi görecektir. Özellikle apartman dairelerinde kedi beslemek, onların ihtiyaçlarını daha fazla düşünmeyi gerektiriyor. Kedilerin ihtiyaçlarını sağlamaya yönelik malzemeleri evinizde nasıl daha düzenli ve şık bir şekilde kurgulayabilir, kediler için dekorasyon önerileri yazımız ile sizlerle paylaşıyoruz.

Hem dekoratif hem de kullanışlı kedi yuvası.

Bahçesi olmayan ya da yüksek katlardaki dairelerde yaşayan kedilerin ihtiyaçlarını karşılamak için iyi bir organize gerekiyor. Aynı zamanda temiz ve şık dekorasyonunuzu koruyabilmek için kedinizin malzemelerini düzenli bir şekilde koruyabilirsiniz. Kediler için dekorasyon önerileri, küçük bir sehpanın altını, kedi tuvaletini gizlemek için kullanabilirsiniz. Sehpanın içine ve uygun ölçülerde keseceğiniz kumaşa cırt cırt şeritler yapıştırın, içine kedi tuvaletini yerleştirin. Böylelikle hem misafirleriniz geldiğinde perdesini kolaylıkla çekip kedi tuvaletini gizlemiş hem de kediniz için de ayrı bir oyun alanı yapmış olursunuz.

Kedileriniz için oldukça kullanışlı bir dolap.

Kediler için dekorasyon önerileri arasında pek çok kendin yap projeleri bulunuyor. Bunlardan biri de iki ayrı ahşap kutuyu bir araya getirerek kedi tuvaleti yapmak. İki ahşap sandık ya da sandığı kapalı bir kutu olacak şekilde birbirine tutturun. Tam ortasına denk gelecek yerden, kedinizin geçebileceği kadar kesin ve içine kedi kumu yerleştirin. Kedi tuvaletiniz hazır. Böylelikle kedi kumunu da gizlemiş olursunuz.

Kedileriniz için kendiniz tasarımlar yapabilirsiniz.

Sandıklı kutular, dolaplar, çekmece altları, saksılar, sehpalar. Kediler için dekorasyon önerileri konusunda ilham alabileceğiniz pek çok örnek bulunuyor. Hem kedinizi mutlu edecek hem de dekorasyon fikirleri alarak evinizi daha şık bir hale getirmeniz mümkün olacak.

Saksılar ile hem dekoratif hem de kedileriniz için rahat yuvalar yapabilirsiniz.
- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here