- Reklam -

Mutfak dekorasyonunda yapılan değişikliğe mutfak duvarlarını da katmak isteyenler için mutfak duvarlarında kullanılan ilginç tasarımları ve şık duvar kağıtlarını bu yazımızda listeledik. Taş görünümlü duvar kağıtları, 3 boyutlu manzara resimleri ve çok daha fazlası bu yazımızda…

mutfak-duvari-tasarimlari

Mutfak duvarlarında bu tarz geometrik tasarımlı bir duvar kağıdı tercih ederek modern ve şık bir görünüm yaratabilirsiniz. Beyaz renkli olması, hem küçük hem de büyük mutfaklarda kullanabileceğinizi gösteriyor. Küçük bir mutfağınız varsa, beyaz renkli ve bu tarz desenli bir duvar kağıdı tercih ederek mekanın daha ferah ve geniş görünmesini sağlayabilirsiniz.

mutfak-duvari-tasarimlari-2

Mutfak duvarları için farklı ve şık bir tasarım seçeneği arıyorsanız, siz de böyle bir tasarım tercih edebilirsiniz. Mutfağın bir duvarını dekoratif detaylar ile siyah renge boyayın ya da siyah büyük boy bir tahta kullanın. Üzerine günün yemek menüsünü ya da hoş sözler yazabileceğiniz bir alanı boş bıraktıktan sonra, duvara asılan şaraplık kullanarak evinizdeki şarapları buraya asabilir, şık bir görünüm yaratabilirsiniz.

mutfak-duvari-tasarimlari-3

Ev dekorasyonunda doğal bir görünüm yaratmak son yıllarda oldukça moda. Ahşap, tezgahlar ve mutfak dolaplarından sonra duvarlarda da karşımıza çıkıyor. Ahşap duvarlar ile mutfakta doğal, şık ve modern bir görünüm yaratabilirsiniz.

mutfak-duvari-tasarimlari-5

Duvarlarda doğal mermer görünümü de oldukça moda. Salondan sonra mutfak dekorasyonunda da kendini gösteren doğal mermer görünümlü duvarlar, lake mutfak dolapları ile birlikte şık ve dekoratif bir görünüm yaratıyor.

mutfak-duvari-tasarimlari-4

Mutfak tezgahlarının arasında fayans ya da fayans görünümlü duvar kağıtları tercih edebilirsiniz. Desenli ve dekoratif bir tercih olan fayans görünümlü duvar kağıtları, mutfak ve banyolar gibi nemli ortamlar için de kullanılabiliyor. Ürünü satın alırken nemli ortamlara uygun olup olmadığını kontrol edin.

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here