- Reklam -

Salon ve yemek odası dekorasyonu için kullanılan, dikkat çekici ve farklı tasarımları ile kullanıldığı mekana şık bir hava katan özel tasarım yemek masası modelleri bu yazımızda. Ünlü mobilya mağazalarında, en sevilen dekorasyon markalarının yeni sezon ürünleri arasında bulabileceğiniz özel tasarımı ile dikkat çeken yemek masası modellerini sizler için bir araya getirdik…

ozel-tasarim-yemek-masasi-modelleri

Altın rengi ve farklı dizaynı ile özel bir tasarım olan bu yemek masası, lüks salon dekorasyonları için tercih edebileceğiniz bir model. Misafirlerinizi ağırlamak ya da akşam yemeklerini özel tasarım bir yemek masasında yemek isteyenler için; altın rengi ile dikkat çeken bu şık yemek masasını öneriyoruz.

ozel-tasarim-yemek-masasi-modelleri-2

Yaprak şeklindeki tasarımı ile oldukça dikkat çekici ve farklı olan bu ağaç yemek masası, özel bir dekorasyon yaratmak için tercih edebileceğiniz, kalabalık aileler ve sık misafir ağırlayanlar için ideal bir model.

ozel-tasarim-yemek-masasi-modelleri-3

Ev dekorasyonunda kütük tasarımlar son yıllarda oldukça moda. Modern evlerde sıkça tercih edilen kütük yemek masaları arasında öne çıkan bu tasarım, büyük salon ve yemek odalarında tercih edebileceğiniz bir model.

ozel-tasarim-yemek-masasi-modelleri-4

Yemek masası almak için tercihini lüks ve özel tasarım modellerden yana kullanmak isteyenler için alternatif bir model. Özel işlemeleri ve üzerindeki cam tablası ile lüks ev dekorasyonu için tercih edebilirsiniz.

ozel-tasarim-yemek-masasi-modelleri-5

Evinizde doğanın gücünü yansıtmaya ne dersiniz? Ağaç bir masanın ham haliyle yer aldığı, modern ve otantik ev dekorasyonu için önerebileceğiniz bu farklı tasarım yemek masası, klasik bir ev dekorasyonu yerine özel bir ev dekorasyonu yaratmak isteyenler için ideal.

ozel-tasarim-yemek-masasi-modelleri-6

Mermer tablası ile bu özel tasarım yemek masası, kalabalık aileler ve misafir ağırlamayı sevenler için ideal bir seçim. Kare ya da dikdörtgen masalar yerine, yuvarlak tasarımı ile lüks mobilyalar arasında yer alan bu tasarım masayı tercih edebilirsiniz.

ozel-tasarim-yemek-masasi-modelleri-7

Yemek masası seçiminde tercihini cam modellerden yana kullanmak isteyenler için; sade ama bir o kadar da zarif ve özel bir tasarım olan bu şık yemek masası modelini öneriyoruz. Mermer ayağı ile dikkat çeken bu masa, cam tablası ile şıklığını tamamlıyor.

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here