- Reklam -

Mutfak evlerde en çok zaman geçirilen yerlerden biridir. Lezzetli yemekler yapmak oldukça zaman alır. Bu zamanı düşürmek için hızlanmanıza, acele etmenize gerek yok. Pratik mutfak aletleri ile çok daha kolay ve çok daha hızlı yemekler yapabileceksiniz.  Biz sizler için mutfaklarınızda kullanacağınız ve işlerinizi kolaylaştıracak pratik mutfak aletleri bir araya getirdik. Bu aletleri gördükten sonra kesinlikle her evde bulunması gerektiğini düşünecek ve daha önce bu aletlerden edinmediğiniz için üzüleceksiniz. Bu mutfak aletleri hem ucuz olup hem de her yerden rahatlıkla temin edebileceğiniz ürünlerdir.

Yumurta sarısı ayırmak için silikon balık.

Pişirmeyi sevenler için, yumurtanın sarısını ve beyazını ayırmak oldukça problem olabiliyor. Şimdi bu silikon ve renkli balık ile sarısını kolayca ayırabileceksiniz.

Şekilli yumurtalar için silikon omlet kalıbı.

Yumurta yemek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı.  Bu yumurta tutacakları silikonlardan yapılıyor ve herhangi bir şekilde tavanıza zarar vermiyor. Bu özellikle çocukları olan aileler için ideal.

Muz şeklinde eğlenceli dilimleyici.

Bu eğlenceli dilimleyici özellikle çocukların çok hoşuna gidecek. Muzlarınızı bu kullanışlı muz şekilli dilimleyici ile dilimleyebilirsiniz. Bu şekilde mutfakta çocuğunuzla birlikte daha çok vakit geçirebileceksiniz.

Sebze-meyve kabuğu soyucu.

Eğer soyma işlemi size işkence gibi geliyorsa bu tam size göre. Bu pratik mutfak aletlerinden patates ekspress sadece patatesleri soymuyor. Robot kolu kolayca ayarlanabilirliği sayesinde tüm meyve ve sebzeleri soyarken bu patates ekspress’i kullanabilirsiniz.

Sebze doğrama makası.

Bıçak kullanmayı sevmiyor, uzun saplı sebzeleri doğramaktan nefret ediyorsanız mutlaka bu makastan bir tane edinmelisiniz. Çoklu makas ile oldukça hızlı şekilde sebzelerinizi doğrayabileceksiniz.

Deniz ayısı şeklindeki çay demleme aparatı.

Sallama çay poşetlerini ve french press’i tarih eden bu süzme deniz ayısı çay içmeyi çok seven insanlar için vazgeçilmez olacak. Bu küçük deniz ayısı bardağınızın kenarına tam oturacak ve çayınızı istisnasız daha mükemmel bir hale getirecektir.

İç içe geçen çoklu mutfak kapları.

Bu set mutfağınızda en çok sevdiğiniz parça olacak. Bu pratik mutfak aletlerinden olan set size alan kazandıracak ve bu set ile daha çok şey yapabileceksiniz. Bu 9 parçalık set; 2 karıştırma kâsesi, paslanmaz çelik kevgir, süzgeç ve bir set kaplardan ve kaşıklardan oluşmaktadır.

Pratik lavabo üstü doğrama tahtası.

Mutfak tezgahınızda sınırlı bir alan mı var? O zaman bu lavabo üstü kesme tahtası tam size göre. Böylelikle mutfaktaki alanınızı daha elverişli olarak kullanabileceksiniz.

Elmas şekilli buz kalıpları.

Bu değerli taş şekilli silikon buzluk içecekleriniz için güzel olacaktır. Bu özellikle partilerde ve havalı kokteyllerde işinize yarayacaktır. Bu mutfağınız için süslü bir parça.

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here