- Reklam -

Biblolar evlerdeki en ufak ve en eğlenceli detaylardan biridir. Tamamlayıcı bir aksesuar olan biblolar odanın havasını ısıtan detaylardandır. Dekorasyon hangi tarzda olursa olsun, o dekorasyona uyacak bir biblo son dokunuş olarak mutlaka kullanılır. Ev dekorasyonunda kendi el emeğini sergilemek isteyenler için oyun hamurundan biblolar yazımız ile fikirlerimizi sizler ile paylaşıyoruz.

Renkli oyun hamurlarından biblolar yapılabilir.

Hayal Gücünüz İle Biblo Tasarlayın

Hayalinizde tasarladığınız bibloları, dükkan dükkan aramanıza gerek yok. Oyun hamurları ile hayalinizdeki biblolara ulaşabilirsiniz. Yaparken hem eğlenip hem de keyif alacağınız bir çalışma olacaktır. Oyun hamurları genelde çocuklar için üretildiğinden hiçbir zararı olmayan bir malzemedir. Günümüzde her renk hatta her rengin farklı tonlarını bulabileceğiniz oyun hamurları mevcuttur.

Hayvan bibloları evinize sıcaklık katacaktır.

Her Mekanda Biblo Kullanımı

Salonunuzda, yatak odanızda, mutfakta, çocuk odasından hatta banyoda bile sergileyebileceğiniz oyun hamurundan biblolar hem kolay hem de uygun fiyatlı bir aksesuar olarak evlerinizi süsleyecek. Biblo denildiğinde akıllara insan ya da hayvan figürü gelse de aslında çeşitlilik olarak çok geniş bir yelpazedir biblolar. Minyatür bebekler, ev eşyaları hatta yiyecekler bile biblo olabilmektedir.

Mutfaklarınız için sebze-meyve bibloları yapabilirsiniz.

Çocuk Odası Aksesuarı Biblolar

Çocuk odası aksesuarları genellikle biblolardan oluşur. Araba, bebek vs. çocukların en sevdiği aksesuarlar arasındadır. Çocuklarınızın odası için onlar ile birlikte oyun hamurlarından biblolar yapabilirsiniz. Örneğin; en sevdiği hayvanları ya da çizgi film karakterlerinin biblolarını oyun hamuru ile gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

çocuk odası için en ideal aksesuarlardan biridir oyun hamurundan biblolar.

Oyun Hamuruna Küçük Malzemeler ile Dokunuşlar

Oyun hamurundan yapacağınız bibloları çeşitli malzemeler ile süsleyebilirsiniz. Örneğin; keçeli kalemler ile biblonuza göz, burun, ağız vs. çizebilir, minik kumaşlar ile kıyafet yapabilirsiniz.  Biblonuza parlaklık katmak istiyorsanız cila ile boyayabilirsiniz.

Hamur biblonuzu küçük malzemeler ile süsleyebilirisniz.

Hem Aksesuar Hem Aktivite

Oyun hamurundan biblolar yapmak hem el becerinizi geliştirirken hem de stres atmak içinde çok güzel bir uğraş olacaktır. Ayrıca bütün ailenin birlikte yapacağı keyifli bir aktivitede olabilir. Özellikle çocuklarınız biblo yapımında çok eğlenecektir. Böylelikle hayalinizdeki bibloya ulaşırken aynı zamanda da tüm ailenin birlikte geçireceği zamanları kazanmış olursunuz.

Oyun hamurundan biblo yapımı aynı zamanda eğlenceli ve keyifli bir aktivitedir.
- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here