- Reklam -

Ev dekorasyonunun küçük ve tamamlayıcı detayları aksesuarlardır. Küçük dokunuşlar ile ortamın havasını değiştirebilirsiniz. Duvar saatinden, raflara, vazolardan, mumluklara kadar ev içinde kullandığınız küçük detaylar, aksesuar olarak tanımlanır. Oysa ki tüm bunlar ihtiyaç haliyle ortaya çıkmış ama zamanla evlerin olmazsa olmaz aksesuarları olmuşlardır. Bugün, sizler için araştırdığımız farklı tasarımlara sahip ikea ev aksesuarları fikirlerini paylaşacağız.

Aradığınız her aksesuar İkea da.

İkea her sene yenilenen ve farklı tasarımlı ürünlerini, sizler ile buluşturuyor. Birçok farklı ve ünlü tasarımcıların imzasını taşıyan tasarımları, en uygun fiyatlar ile sizlere sunmakta. Düşük fiyat ve yüksek kaliteyi buluşturan politikası ile en sevilen markalar arasında yer alıyor. Ev aksesuarları denilince tek tek mağaza gezmenize gerek kalmadan, akıllara gelebilecek tüm aksesuarları İkea’ da bulmak mümkün.

Çerçeveler ve Posterler

Duvarlarınızı çerçeveler ve posterler ile renklendirin. Unutulmaz anılarınızı ölümsüzleştirerek duvarlarınızı süsleyin. İster fotoğraf, ister poster, isterseniz yaratıcı kolajlarınızı sergilemek için ikea ev aksesuarları bölümünü ziyaret edin.

SKATTEBY çerçeve, mavi

62,99 tl

Çerçeveler ile duvarlarınızı renklendirin.

Mumlar ve Mumluklar

Evlerde en sevilen aksesuarlar arasında yer alan mumlar, evlerin her köşesinde farklı havalar yaratmanızı sağlar. ikea ev aksesuarları ’nda her çeşit mum bulabileceğiniz gibi onlara uygun her çeşit mumlukları da bulabilirsiniz.

LUGGA kokulu blok mum, pembe

29,99 tl

Mumlar ile dekorasyonu şıklandırın.

Dekoratif Objeler

Salonda orta sehpa üzerinde, televizyon ünitesinde, zingonların üzerinde vb. eşyalarda sergilemek için dekoratif objeler kullanabilirsiniz. Sevdiğiniz figürler ya da nesneleri kolaylıkla bulabileceğiniz ikea ev aksesuarları bölümü bu konuda oldukça geniş bir yelpazedir.

STOCKHOLM dekoratif kase, pirinç rengi

62,99 tl

dekoratif objeler ile dekorasyonu güçlendirin.

Vazolar ve Yapay Çiçekler

Baharın taptaze o mis gibi havasını evlerinizde yaşatmak için vazoları ve yapay çiçekleri kullanabilirsiniz. Oldukça farklı tasarımlı vazolar var iken bu vazoların içlerini hiçbir zaman solmayacak her zaman canlı gibi duracak yapay çiçekler ile doldurabilirsiniz.

SOCKERART vazo, beyaz

72,99 tl

Değişik vazo tasarımlarına İkea ile ulaşın.

Aynalar

Aynalar evlere derinlik katan aksesuarlardandır. Her boyutta aynalar ile duvarlarınızı süslerken, özellikle dar alanlarınıza derinlik katarak olduğundan daha büyük gösterebilirsiniz. İkea ile farklı tasarımlara sahip aynalar bulabilirsiniz.

EKNE ayna, yuvarlak

59,99 tl

İkea aynaları ile evlerinize derinlik katın.

Saatler

Akıp giden zamanı yakalamamızı sağlayan saatler, duvarlar ya da masa üstü aksesuarları olarak da kullanılmakta. Her ortamda sıkça karşılaştığımız bu aksesuarlar, kol saatleri, cep telefonları gibi araçların kullanılmasıyla birlikte daha çok aksesuar olarak karşımıza çıkmakta. Sıra dışı tasarımlı saatlere ikea ev aksesuarları bölümü ile ulaşabilirsiniz.

SNAJDARE duvar saati, huş

49,99 tl

Dekoratif saatler ile zamanı yakalayın.

Dekoratif Kutular

Evdeki günlük, küçük dağınıklıkları toparlamak için kutulara ihtiyaç duyulabilir. İkea dekoratif kutular, dekoratif aksesuarlar olarak kullanılırken aynı zamanda da fazla eşyalarınızı saklayabileceğiniz kutu olarak da kullanılabilir.

ANILINARE hediye kutusu, kırmızı-yeşil

27,99 tl

Dekoratif kutular ile dağınıklığı gizleyin.
- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here